Całoroczne ogrody zimowe 

Przez cały rok aluminiowe oranżerie są królowymi wśród oranżerii. Budując je, otrzymasz kolejne pełnoprawne pomieszczenie, które można na przykład zamienić w salon.

Dbamy o to, aby budynek dokładnie odpowiadał wymaganiom Klienta, a jednocześnie pasował do otoczenia. W ogrodach zimowych nie ma ograniczeń wyobraźni. Na przykład, jeśli masz taras o nietypowych kształtach, zawsze jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Ważne jest również, aby pomyśleć o niezbędnych akcesoriach. Jeśli twój ogród zimowy jest zorientowany na wysoki komfort, zdecydowanie warto kupić odpowiedni sprzęt do cieniowania lub wentylacji.

Hobbytec specjalizuje się w produkcji aluminium na zamówienie. Materiał ten staje się coraz bardziej popularny, głównie ze względu na jego trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność. Nasza własna produkcja pozwala nam również być bardzo elastycznym i ciąć profile aluminiowe praktycznie na każdej wysokości.

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

Właśnie teraz Nie przegap

ShowroomNajwiększe centrum wystawiennicze w Republice Czeskiej

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów
Specyfikacja techniczna

Całoroczne ogrody zimowe składają się z wytrzymałej aluminiowej konstrukcji, którą uzupełnia szkło o grubości całości do 62 mm. Zastosowane potrójne oszklenie jest idealnym rozwiązaniem dla systemu ram chroniąc przed mostkiem termicznym. Zapewnia doskonałą izolację i sprzyjający klimat o każdej porze roku.

Dzięki produkcji niestandardowej jesteśmy w stanie spełnić Twoje życzenia i wymagania. Dostarczamy szklane ściany boczne do ogrodu zimowego w stałej i przesuwnej konstrukcji. Na dachu zastosowano trwały poliwęglan o wystarczającej grubości lub bezpieczne szkło, dzięki czemu cały budynek wygląda nowocześnie i elegancko.

Oferowane standardowe kolory to biały, antracyt, srebro i brąz. Na życzenie Klienta można utworzyć dowolny odcień, za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

HobbytecFirma rodzinna

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.