Aluminiowe pergole i zadaszenia

Bezobsługowe aluminiowe pergole są idealne na chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi nadają się do każdego ogrodu. Ich konstrukcja pozwala na dalsze wykorzystanie, jako schronienia dla samochodu lub zadaszenia mniejszego basenu ogrodowego i jacuzzi.

Dla wybranych modułowych aluminiowych pergoli możliwy jest montaż samodzielny. Produkty wyróżniają się dużą trwałością. Produkujemy nowoczesne aluminiowe pergole ogrodowe na zamówienie w dowolnym kolorze. Jako pokrycie dachowe wybieramy poliwęglan lub szkło bezpieczne. Oba materiały imponują swoim wyglądem i właściwościami mechanicznymi.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacja techniczna

Aluminiowa pergola stopniowo staje się pożądanym standardem w polskich ogrodach. W produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną jakość konstrukcji. Szeroka oferta obejmuje niewyczerpaną liczbę typów. Mogą różnić się kolorem, kształtem lub wyglądem końcowym. Podstawowy podział polega zatem na rodzaju pokrycia dachowego.

Zadaszenie z poliwęglanu jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to materiał termoplastyczny dostępny na rynku. Jest on szczególnie interesujący ze względu na stabilność termiczną, trwałość, przezroczystość i przejrzystość. Filtr UV radzi sobie z silnym światłem słonecznym. Ponadto może poradzić sobie z pokrywą śnieżną o nośności od 60 do 150 kg / m².

Natomiast szkło jest sprawdzoną opcją. Jego projekt architektonicznie wzbogaci dom i optycznie powiększy całą przestrzeń. Jest dostarczany w wersji z 2 warstwami klejonymi. W przypadku uszkodzenia materiał rozpada się na fragmenty o gładkich krawędziach, którymi nie można się zranić.

Wymiary aluminiowej pergoli można wybrać z długości od 200 cm do 600 cm przy głębokości od 250 cm do 750 cm. Możliwe warianty wzornictwa znajdziesz w naszym cenniku. Za dodatkową opłatą w wysokości 15% ceny całkowitej możesz wybrać dowolny kolor w palety RAL całkowicie dopasować go do twojego domu.

 • Dowolność konstrukcji
 • Elegancki design  
 • Wielofunkcyjne zastosowanie
 • Indywidualne rozwiązania  
 • Wybór koloru

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.