Pergole aluminiowe, wiaty i altany

Bezobsługowe aluminiowe pergole są idealne na chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi nadają się do każdego ogrodu. Ich konstrukcja pozwala na dalsze wykorzystanie, jako schronienia dla samochodu lub zadaszenia mniejszego basenu ogrodowego i jacuzzi.

Dla wybranych modułowych aluminiowych pergoli możliwy jest montaż samodzielny. Produkty wyróżniają się dużą trwałością. Produkujemy nowoczesne aluminiowe pergole ogrodowe na zamówienie w dowolnym kolorze. Jako pokrycie dachowe wybieramy poliwęglan lub szkło bezpieczne. Oba materiały imponują swoim wyglądem i właściwościami mechanicznymi.

ModeleWybierz model
 

Aluminiowa pergola POLLUX ze szkłemAluminiowa pergola POLLUX ze szkłemAluminiowa pergola z bezpiecznym szkłem, wysoka wytrzymałość, własna produkcjaCeny z19 152 PLNAluminiowa pergola POLLARDAluminiowa pergola POLLARDAluminiowa pergola z poliwęglanem, wysokiej jakości konstrukcją i skutecznym filtrem UVCeny z11 537 PLN
Aluminiowa pergola samonośna POLLEXAluminiowa pergola samonośna POLLEXElegancka aluminiowa pergola własnej produkcji, bez konieczności jej zakotwiczenia do ścianyCeny z13 781 PLNNarożnikowa pergola aluminiowa POLLARD z poliwęglanuNarożnikowa pergola aluminiowa POLLARD z poliwęglanuAluminiowa pergola z poliwęglanu, wysokiej jakości konstrukcja i skuteczny filtr UVCeny z31 049 PLNNarożna pergola aluminiowa POLLUX ze szkłem model 2022Narożna pergola aluminiowa POLLUX ze szkłem model 2022Zadaszenie wykonane ze szkła bezpiecznego, konstrukcja aluminiowa, elegancki wyglądCeny z46 530 PLNPOLLARD zadaszenie przestrzeni nad drzwiami wejściowymiPOLLARD zadaszenie przestrzeni nad drzwiami wejściowymiPergola aluminiowa z poliwęglanem, wysokiej jakości konstrukcją i skutecznym filtrem UVCeny z5 149 PLN9 061 PLNZadaszenie nad drzwi POLLUX ze szkłem model 2022Zadaszenie nad drzwi POLLUX ze szkłem model 2022Zadaszenie wykonane z bezpiecznego szkła, produkcja własna, rozwiązanie dostosowane całkowicie do Twoich potrzebCeny z10 984 PLN18 938 PLNPOLLARD zadaszenie balkonuPOLLARD zadaszenie balkonuPergola aluminiowa z poliwęglanem, wysokiej jakości konstrukcją i skutecznym filtrem UVCeny z11 728 PLNWiata przydomowa POLLARD model 2022Wiata przydomowa POLLARD model 2022Konstrukcja aluminiowa, zakotwienie do domu, zadaszenie z poliwęglanu, długa żywotnośćCeny z11 537 PLNPOLLARD zadaszenie tarasu mieszkaniaPOLLARD zadaszenie tarasu mieszkaniaPergola aluminiowa, wysokiej jakości lekka konstrukcją, skuteczny filtr UVCeny z11 728 PLNZadaszenie POLLARD, wolnostojące, model 2022Zadaszenie POLLARD, wolnostojące, model 2022Wolnostojąca pergola z poliwęglanu, wysokiej jakości konstrukcja i skuteczny filtr UVCeny z13 781 PLNPergola aluminiowa POLLARD XXLPergola aluminiowa POLLARD XXLSolidna aluminiowa pergola, własna produkcjaCeny z22 675 PLN39 096 PLNAluminiowa pergola POLLARD o samonośnej konstrukcji i rozmiarach XXL z poliwęglanemAluminiowa pergola POLLARD o samonośnej konstrukcji i rozmiarach XXL z poliwęglanemSamonośna konstrukcja, wymiary na zamówienie, produkcja własna, zadaszenie z poliwęglanuCeny z22 675 PLN39 096 PLN

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacja techniczna

Aluminiowa pergola stopniowo staje się pożądanym standardem w polskich ogrodach. W produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną jakość konstrukcji. Szeroka oferta obejmuje niewyczerpaną liczbę typów. Mogą różnić się kolorem, kształtem lub wyglądem końcowym. Podstawowy podział polega zatem na rodzaju pokrycia dachowego.

Zadaszenie z poliwęglanu jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to materiał termoplastyczny dostępny na rynku. Jest on szczególnie interesujący ze względu na stabilność termiczną, trwałość, przezroczystość i przejrzystość. Filtr UV radzi sobie z silnym światłem słonecznym. Ponadto może poradzić sobie z pokrywą śnieżną o nośności od 60 do 150 kg / m².

Natomiast szkło jest sprawdzoną opcją. Jego projekt architektonicznie wzbogaci dom i optycznie powiększy całą przestrzeń. Jest dostarczany w wersji z 2 warstwami klejonymi. W przypadku uszkodzenia materiał rozpada się na fragmenty o gładkich krawędziach, którymi nie można się zranić.

Wymiary aluminiowej pergoli można wybrać z długości od 200 cm do 600 cm przy głębokości od 250 cm do 750 cm. Możliwe warianty wzornictwa znajdziesz w naszym cenniku. Za dodatkową opłatą w wysokości 15% ceny całkowitej możesz wybrać dowolny kolor w palety RAL całkowicie dopasować go do twojego domu.

 • Dowolność konstrukcji
 • Elegancki design  
 • Wielofunkcyjne zastosowanie
 • Indywidualne rozwiązania  
 • Wybór koloru

KorzyściDlaczego wybrać pergole naszej firmy?

 • Wszystko na miarę - tak, aby dokładnie pasowało to do waszego domu
 • Produkcja - pergole aluminiowe sami produkujemy
 • Konstrukcja aluminiowa - jakość, trwałość, wytrzymałość, bezobsługowość
 • Obsługa klienta - klient jest dla nas najważniejszy
 • Szeroki asortyment - u nas każdy znajdzie coś dla siebie

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.