Aluminiowe pergole i zadaszenia

Bezobsługowe aluminiowe pergole są idealne na chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi nadają się do każdego ogrodu. Ich konstrukcja pozwala na dalsze wykorzystanie, jako schronienia dla samochodu lub zadaszenia mniejszego basenu ogrodowego i jacuzzi.

Dla wybranych modułowych aluminiowych pergoli możliwy jest montaż samodzielny. Produkty wyróżniają się dużą trwałością. Produkujemy nowoczesne aluminiowe pergole ogrodowe na zamówienie w dowolnym kolorze. Jako pokrycie dachowe wybieramy poliwęglan lub szkło bezpieczne. Oba materiały imponują swoim wyglądem i właściwościami mechanicznymi.

Aluminiowa pergola POLLARDAluminiowa pergola z poliwęglanem, wysokiej jakości konstrukcją i skutecznym filtrem UV6 515 PLN11 232 PLNAluminiowa pergola POLLUX ze szkłemAluminiowa pergola z bezpiecznym szkłem, wysoka wytrzymałość, własna produkcja9 237 PLN18 475 PLNAluminiowa pergola HAWAII 40 PUREWysokiej jakości aluminiowa pergola dla wymagających klientów, szwajcarska jakość6 603 PLN10 480 PLNPergola aluminiowa PJRAluminiowa pergola japońskiej jakości z osłoną, certyfikowany materiał7 618 PLN9 644 PLNAluminiowa pergola HAWAII 40 CUBOAluminiowa pergola o nowoczesnym designie, możliwość dodania szklanych ścian25 724 PLN40 832 PLNREGULUS bioklimatyczna pergolaBioklimatyczna pergola, obrotowe listwy, automatyczne sterowanie, korzystna cena20 793 PLN33 006 PLNOPENSPACE bioklimatyczna pergolaZadaszenie blaszane, nowoczesne wykonanie, nieograniczona oferta odcieni bez dodatkowych opłat32 097 PLN50 947 PLNREGULUS bioklimatyczna pergola z osłonąBioklimatyczna pergola, obrotowe listwy, automatyczne sterowanie, korzystna cena25 141 PLN38 371 PLNAluminiowa pergola PJFAluminiowa pergola do użytku wielofunkcyjnego, 10-letnia gwarancja, łatwa konserwacja i wysoka wytrzymałość11 610 PLN17 861 PLNAluminiowa pergola TERRADO z osłoną rolowanąPergola z przeszklonego aluminium najwyższej jakości, oryginalny design26 286 PLN26 286 PLNZadaszenie tarasowe PJRAluminiowa pergola z filtrem UV, właściwości izolacyjne, zastosowanie wielofunkcyjne14 110 PLN17 861 PLNPergolino P3000Rolowana pergola, solidna konstrukcja, do użytku prywatnego i komercyjnego16 350 PLN16 350 PLNPALRAM SIERRA szara aluminiowa pergolaSzara aluminiowa pergola, wymiary 3 m x 4,25 m, odpowiednia do samodzielnego montażu3 934 PLN3 934 PLNPergola aluminiowa POLLARD XXLSolidna aluminiowa pergola, własna produkcja15 002 PLN23 813 PLNAluminiowa pergola samonośna POLLEXElegancka aluminiowa pergola własnej produkcji, bez konieczności jej zakotwiczenia do ściany9 430 PLN14 968 PLNŚciana boczna POLLARD do pergoliAkcesoria do aluminiowej pergoli POLLARD, poliwęglan, wysoka odporność na uderzenia4 332 PLN4 332 PLNKS, pergolaKonstrukcja aluminiowa, idealna do użytku komercyjnego i prywatnego, na zamówienie7 026 PLN8 894 PLNOsłona przesuwna GILOTINAPrzesuwna pionowa osłona do zamykania pergoli i oranżerii1 678 PLN1 678 PLN

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacja techniczna

Aluminiowa pergola stopniowo staje się pożądanym standardem w polskich ogrodach. W produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną jakość konstrukcji. Szeroka oferta obejmuje niewyczerpaną liczbę typów. Mogą różnić się kolorem, kształtem lub wyglądem końcowym. Podstawowy podział polega zatem na rodzaju pokrycia dachowego.

Zadaszenie z poliwęglanu jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to materiał termoplastyczny dostępny na rynku. Jest on szczególnie interesujący ze względu na stabilność termiczną, trwałość, przezroczystość i przejrzystość. Filtr UV radzi sobie z silnym światłem słonecznym. Ponadto może poradzić sobie z pokrywą śnieżną o nośności od 60 do 150 kg / m².

Natomiast szkło jest sprawdzoną opcją. Jego projekt architektonicznie wzbogaci dom i optycznie powiększy całą przestrzeń. Jest dostarczany w wersji z 2 warstwami klejonymi. W przypadku uszkodzenia materiał rozpada się na fragmenty o gładkich krawędziach, którymi nie można się zranić.

Wymiary aluminiowej pergoli można wybrać z długości od 200 cm do 600 cm przy głębokości od 250 cm do 750 cm. Możliwe warianty wzornictwa znajdziesz w naszym cenniku. Za dodatkową opłatą w wysokości 15% ceny całkowitej możesz wybrać dowolny kolor w palety RAL całkowicie dopasować go do twojego domu.

 • Dowolność konstrukcji
 • Elegancki design  
 • Wielofunkcyjne zastosowanie
 • Indywidualne rozwiązania  
 • Wybór koloru

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.