Czeska firma Hobbytec poszukuje dystrybutorów w Polsce

Czeski producent aluminiowych budowli ogrodowych firma Hobbytec poszukuje dystrybutorów swoich produktów na rynek polski. Oferujemy dostęp do pełnej gamy naszych produktów, szkolenia z zakresu montażu i sprzedaży oraz wsparcie w działaniach marketingowych. Oprócz Czech działamy też na Słowacji, w Austrii i na Węgrzech. 

Nasza produkcja koncentruje się na aluminiowych ogrodach zimowych i pergolach. Oferujemy szeroką gamę typów, które można całkowicie dostosować do potrzeb klienta. Oprócz tego znajdziesz u nas wiaty aluminiowe i stalowe oraz szeroką gamę elementów zaciemniających. 

W tym roku następuje znaczny wzrost zdolności produkcyjnych. Obecnie nasz zakład zajmuje powierzchnię ponad 5000 m2. Reagujemy na rosnący popyt na konstrukcje ogrodowe. W 2020 roku nasz obrót po raz pierwszy przekroczył granicę 300 milionów CZK. 
Jednocześnie poszerzamy naszą ofertę o inne produkty. Zamierzamy wprowadzić na rynek własne pergole bioklimatyczne. Chcemy przez to umocnić naszą pozycję na otaczających nas rynkach, a Polska jest dla nas bardzo ważnym krokiem strategicznym. 

Współpraca 
Firma Hobbytec posiada zastrzeżony znak towarowy w całej Unii Europejskiej. Dystrybutorzy działają pod tą marką, zyskując tym samym możliwość wykorzystania siły nabywczej firmy mającej ugruntowaną pozycję w segmencie architektury ogrodowej. W ten sposób już od dłuższego czasu z powodzeniem działamy na Słowacji. W ubiegłym roku w Preszowie otwarto centrum pokazowe, a wyniki sprzedaży okazały się powyżej oczekiwań. 

Dla naszych partnerów zapewniamy: 
-    Możliwość działania pod naszą marką
-    Dostęp do naszej pełnej oferty 
-    Biznesowe know-how
-    Szczegółowe szkolenie w zakresie montażu poszczególnych produktów 
-    Wsparcie marketingowe 

Nasze cele na 2021 rok
W ubiegłym roku wzmocniliśmy komunikację z klientem końcowym, rozszerzając nasze usługi na Słowacji, przeprojektowując istniejące strony internetowe i znacząco powiększając moce produkcyjne. W tym roku naszym głównym celem jest roczny obrót w wysokości 400 milionów koron w Czechach i 3 milionów euro na Słowacji. Było to mniej więcej 1 000 ogrodów zimowych, 2 500 pergoli i 500 pergoli bioklimaticznych. 
Po udanym wprowadzeniu naszej architektury ogrodowej na Słowację, zdecydowaliśmy się na jeszcze bardziej intensywną ekspansję za granicę. W 2021 roku rozpoczniemy sprzedaż na Węgrzech i w Austrii, gdzie widzimy duży potencjał. Będą to znowu produkty naszej własnej produkcji. Jednocześnie chcielibyśmy wzmocnić naszą pozycję na polskim rynku. Do tego potrzebujemy właśnie Ciebie. 
Jeśli zainteresowała CIę nasza oferta, prosimy o kontakt: info@hobbytec.pl
 

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.