O nas

Naszą działalność zaczeliśmy w roku 2012 jako rodzinna firma z prostym ale jasnym celem - dostarczać klientom wyłącznie wysokiej jakości produkty i profesjonalną obsługę za przystępną cenę. 

Okazało się, że podjeliśmy dobrą decyzję. W roku 2013 rozszerzyliśmy swoją działalność współpracując z Siebau SK s.r.o.,  na Słowację. Wybrane produkty przywozimy bezpośrednio od producentów z Japoni, USA, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Holandii, Szwecji, Turcji i Polski. Od roku 2013 proponujemy produkty z własnym ochronnym znakiem markowym One Trade®.  

Naszym celem jest dostarczyć wam pełną paletę wszystkich dostępnych i dobrych jakościowo rozwiązań dla  domu i ogrodu. Nasza firma jest jedną z nielicznych, która umożliwia przegląd najbardziej sprzedających sie produktów na własne oczy i porównać je - znajdujemy się jedynie 2 km od Říčan  koło Pragi. Albo w wybranych działach Bauhaus, Globus i innych sklepach sieciowych. Możecie również kupować za pośrednictwem tego e-shopu Hobbytec.cz . 


Historia i rozwój naszej firmy. 

2012 - rozpoczęcie działalności, zyskanie eksluzywnych przedstawicieli światowych producentów: Rekers GbmH, Siebau GmbH, Sankyo Tateyama, Palram, Semcom, Shelterlogic  i innych światowych producentów. 
2013 - rozszerzenie działalności na Słowacji za pośrednictwem firmy Siebau SK s.r.o.
2014 - rejestracja znaku markowego One Trade®, firma nie posiada żadnych kredytów bankowych. Bezpośredni dowóz wybranych produktów od światowych producentów z Japonii, USA, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Holandii, Szwecji, Turcji i Polski.  

2015 - wyraźne rozszerzenie oferty produktów w dalszych kategoriach urządzeń domowych i ogrodniczych. výrazné rozšíření nabídky produktů v dalších segmentech vybavení pro dům a zahradu. W ofercie więcej niż 10 tysięcy pozycji.

  • Wyraźne zwiększenie magazynowanych zasobów a zwiększenie ilości pracowników
  • Atrakcyjny hobbytec.cz z najszerszą ofertą produktów w kategoriach pergol, zadaszeń i garaży w Czechach.
  • Dokończenie budowy nowego zaplecza firmy. 
  • Pełne uruchomienie eshopu na Słowacji www.hobbytec.sk , w  Polsce www.hobbytec.pl i w Niemczech  w wersji www.mygardenhome.de


Nasze cele na nadchodzące 5 lat. 

2016 - obrót powyżej 24 mil. PLN  podwojenie obrotu, otwarcie showroomu w Hradci Králové, wejście na rynek polski i austiracki. 
2017 - obrót powyżej 34 mil. PLN, otwarcie showroomu v Brnie a Bratysławie, uruchomienie  programu One Trade® - sprzedaż/B a B/C 
2018 - obrót powyżej 47 mil. PLN, otwarcie showroomu  v Ostrawie i Koszycach, dokończenie programu One Trade® 
2019 - obrót powyżej 67 mil. PLN, rozszerzenie centrum informacyjnego, Praga, Brno, Bratysława, Ostrawa, Koszyce, Wrocław a Poznań.
2020 - obrót powyżej 93 mil. PLN,otwarcie budowy nowego, nowoczesnego, logistycznego centrum z ekspedycją na całą Europę środkową

Často dostávám dotaz: Jak je možné, že se Vám daří i v této době? V čem se lišíte od ostatních ?

Naszym głównym celem jest dostarczenie dobrej jakości obsługi klienta. W naszej ofercie znajdziecie produkty z różnych materiałów i różnych kategorii, od tych najtańszych aż po najlepszej jakosci produkty światowych producentów. Bez przerwy staramy się zwiększać jakość naszej obsługi a w pierwszym rzędzie wasze oczekiwania i marzenia.  Bez ustanku zwiększamy naszą odertę a przystosowujemy naszą obsługę do waszych oczekiwań. Wybijamy się między konkurentami, od których różnimy się silną wpsółpracą specjalistów, realną i funkcjonalną wizją i dobrej jakości obsługi klienta. Dzięki naszej współpracy z najlepszymi partnerami stajemy się liderem w tym, czym się zajmujemy. Wybrane produkty sprzedajemy pod ochroną markowego znaku One Trade®To jest koncept naszej firmy.
 Miroslav Zelený - członek zarządu firmy