o nas

Ze sprzedażą rozpoczęliśmy w 2012 roku jako firma rodzinna Czeskiej z prostym ale jasny cel - dostarczyć klientom wyłącznie najwyższej jakości produktów i usług profesjonalnych w rozsądnych cenach. Okazało się, że była to słuszna decyzja. 
Poprzez dealerskiej mamy również w 2013 roku rozszerzyliśmy zakres do Słowacji. Wybrane produkty są sprowadzane bezpośrednio od producentów z całego świata. Od 2013 roku wybrane produkty pod własną zarejestrowanego znaku towarowego Jeden Trade®.  

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres opcji dostępnych rozwiązań jakościowych w całym segmencie dla domu i ogrodu, których roczne obroty w wysokości ponad 500 milionów, - CZK w Europie Środkowej i Wschodniej. 

Dostarczamy produkty niestandardowe dopasowane (prefabrykowane domy, domy z drewna, wiaty, garaże, ogrody zimowe, pergole, itp) i „box” produktów gotowych produktów na całym świecie, które są w magazynie do natychmiastowej dostawy. Produkty na zamówienie dostarczane są łącznie z montażem pod klucz w całej Republice Czeskiej i Słowackiej, Niemczech i Austrii. W Republice Czeskiej zapewniamy prace przygotowawcze lub wykończeniowe. Dostawy spoza tych krajów możemy dostarczyć do porozumienia. Obecnie szukamy odpowiednich partnerów biznesowych dla następujących rynkach zagranicznych: Polska, Słowenia, Chorwacja, Polska, Ukraina, Włochy i Francja. 

Jednocześnie jeden z niewielu wystawiających sprzedając produkty wybrane do porównania z ich własnych oczach iw naszych salonach i centrach handlowych. Dysponujemy największą centrum demonstracji w Czechach - znajduje się niedaleko Pragi, Brna i Hradec Kralove. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu internetowego Hobbytec.cz

Kamienie milowe naszej historii i naszego rozwoju. 

 • 2012 - Otwarcie działalności gospodarczej, lub nabyć wyłączne ochodního reprezentowanej przez światowych producentów.
 • 2013 - Otwarcie centrum demonstracyjnym w Tehovci Rico i zacząć sprzedawać w Urzędzie Słowackiej przez spółkę własnych Hobbytec SK sro 
 • 2014 - Rejestracja markami Jednym Trade®. Zacznij sprzedawać wybrane produkty do największych sieci handlowych.
 • 2015 - Znaczący wzrost obrotów w porównaniu z rokiem poprzednim. Uruchomiony sklep www.hobbytec.cz rozszerzeń produktów w ofercie ponad 10 tys. szt. Wzrost zapasów oraz wzmocnienie zespołu sprzedażowego. Uruchomiony sklep w słowackiej wersji www.hobbytec.sk , ukończenie polskiej wersji www.hobbytec.pl Zakończenie budowy nowych zakładów firmy. Tworząc nową maskotkę i nowy redesing nasze projekty.
 • 2016 - otwarcie drugiego przykład w centrum Hradec Kralove. Rozbudowa powierzchni magazynowej na ponad 3000 m2. Uruchomienie sklepu w języku angielskim, niemiecki, bułgarski, chorwacki, węgierski i słoweńskiej wersji. 
 • 2017 - Otwarcie trzeciego centrum demonstracyjnego w Brnie. Rozpoczęcie budowy domów prefabrykowanych i mobilnych pod własną marką Hobbytec Home. Zacznij nowy CRM dla zarządzania zapasami i zarządzania zamówieniami. 

Często jestem pytany: Jak to jest, że rozwijają się w tym czasie? Co sprawia, że ​​różni się od innych?

Nasz wysiłek jest zapewnienie kompleksowości i jakości usług. W naszej ofercie znajdują się produkty świata i krajowych producentów w całym segmencie najtańszych produktów w przedziale cenowym od kilku tysięcy do produktów premium producentów na świecie. Wybrane produkty dostarczane są na całym terytorium Republiki Czeskiej i Słowacji, w tym operacji montażowych w kluczu.

Stale dążymy do poprawy jakości naszego zestawu usług w zależności od potrzeb i życzeń. Stale rozszerza gamę produktów i aktywnie dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb. Promowanie wśród zawodników z którymi różnią się połączenie sił ekspertów, realnej i funkcjonalnej wizji i ogólnej jakości zestaw usług. Dzięki naszej współpracy z najlepszymi partnerami, by stać się liderami w tym co robimy. Wybrane produkty są sprzedawane pod nazwą One Trade®. Jest to pojęcie z naszą firmą.

Miroslav Zielony - CEO

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.