o nas

Zaczęliśmy sprzedawać jako czysto czeska firma rodzinna z prostym, ale jasnym celem - dostarczać klientom wyłącznie najlepsze produkty i profesjonalne usługi po rozsądnych cenach. Okazało się, że to właściwa decyzja. Poprzez przedstawicielstwo handlowe rozszerzyliśmy nasz zakres na Słowację. Naszym celem jest dostarczenie pełnego zakresu wszystkich dostępnych wariantów jakościowych rozwiązań dla całego segmentu dla domu i ogrodu o rocznym obrocie ponad 500 milionów CZK. Grupa Hobbytec prowadzi obecnie te główne działania.

- Hobbytec Aluminium s.r.o. własna produkcja wyrobów aluminiowych

- Hobbytec CZ s.r.o. sklep internetowy

- Hobbytec Home s.r.o. budowa domów rodzinnych i mobilnych

- Hobbytec Reality s.r.o. Działalność związana z nieruchomościami

- Hobbytec Trade s.r.o. sprzedaż wybranych produktów w UE

- Hobbytec SK s.r.o. sprzedaż na Słowacji

Dostarczamy zarówno produkty na zamówienie, zwłaszcza domy jednorodzinne, drewniane budynki, szopy, ogrody zimowe, garaże, pergole i inne, jak również „gotowe pudełka” produktów światowych. Dostarczamy produkty niestandardowe, w tym montaż pod klucz na terenie Republiki Czeskiej i Słowacji, Niemiec i Austrii. Na terenie Czech wykonujemy prace przygotowawcze i wykończeniowe. Jesteśmy w stanie zorganizować dostawy poza wymienionymi krajami po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jednocześnie, jako jeden z nielicznych, pozwalamy na obejrzenie najlepiej sprzedających się wybranych produktów na własne oczy i porównanie ich w naszych centrach demonstracyjnych i sprzedażowych. Obsługujemy również największe centra demonstracyjne w Czechach - położone w pobliżu Pragi i Brna. Możesz także wygodnie kupić dużą część produktów za pośrednictwem tego sklepu internetowego Hobbytec.cz

Kamienie milowe naszej historii i naszego rozwoju. 

2012 - Rozpoczęcie działalności, przejęcie wyłącznej lub handlowej reprezentacji światowych producentów.

2013 - Otwarcie centrum demonstracyjnego w Tehovcu koło Říčan i rozpoczęcie sprzedaży na Słowacji za pośrednictwem własnej firmy Hobbytec SK s.r.o.

2014 - Rejestracja marki własnej i rozpoczęcie sprzedaży wybranych produktów do największych sieci handlowych.

2015 - Znaczny wzrost obrotów w porównaniu do roku poprzedniego. Uruchomienie e-sklepu www.hobbytec.cz Rozszerzenie asortymentu, w ofercie ponad 10 tys. przedmiotów. Zwiększenie zapasów i wzmocnienie zespołu sprzedaży. Uruchomienie e-sklepu w słowackiej wersji www.hobbytec.sk i innych wersjach językowych. Zakończenie budowy nowych obiektów spółki. Stworzenie nowej maskotki i przeprojektowanie naszych projektów.

2016 - Zwiększenie powierzchni magazynowej do ponad 3000 m2.

2017 - Otwarcie drugiego centrum demonstracyjnego w Brnie. Rozpoczęcie budowy własnych drewnianych budynków i domów mobilnych pod markami Hobbytec Home, Hobbytec Mobile i Hobbytec Wood. Przekroczenie obrotów firmy ponad 100 milionów CZK rocznie.

2018 - Wzrost obrotów w całym segmencie o ponad 30%. Wraz z dalszym rozwojem firmy znacznie zwiększyliśmy liczbę dealerów. Rozpoczęliśmy własną produkcję wyrobów aluminiowych pod własną marką Hobbytec Aluminium.

2019 - Rozpoczęcie własnej produkcji wyrobów aluminiowych i związane z tym rozszerzenie produkcji na powierzchnię ponad 3000 m2. Umocniliśmy także naszą wiodącą pozycję w sprzedaży produktów aluminiowych i innych produktów niestandardowych. Uruchomienie nowego CRM do zarządzania zapasami i zarządzania zamówieniami.

2020 - W tym roku rozpoczniemy sprzedaż hurtową do partnerów B / B na Słowacji i innych rynkach zagranicznych. Chcemy zwiększyć produkcję własnej produkcji wyrobów aluminiowych ponad dwukrotnie. W obszarze produkcji i sprzedaży wyrobów aluminiowych chcemy być numerem jeden na rynku krajowym dla wybranych produktów. Będziemy nadal ulepszać nasze wewnętrzne procesy, aby podnosić jakość ustawień usług w stosunku do klientów.

Często jestem pytany: Jak to jest, że rozwijają się w tym czasie? Co sprawia, że ​​różni się od innych?

Staramy się zapewnić kompleksowość i jakość świadczonych usług. Nasza oferta obejmuje produkty światowych i krajowych producentów z całego segmentu, od najtańszych produktów, w przedziale cenowym kilku tysięcy koron, po produkty premium od światowych producentów. Dostarczamy wybrane produkty w całej Republice Czeskiej i na Słowacji, w tym montaż pod klucz.

Nieustannie staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług zgodnie z Twoimi wymaganiami i życzeniami. Stale poszerzamy naszą ofertę produktów i proaktywnie dostosowujemy nasze usługi do twoich wymagań. Wyróżniać się wśród konkurentów, od których się różnimy, łącząc siły ekspertów, rzeczywistą i funkcjonalną wizję oraz ogólną jakość świadczonych usług. Dzięki naszemu połączeniu z najlepszymi partnerami stajemy się liderami w tym, co robimy. Wybrane produkty sprzedajemy pod marką Hobbytec®. To jest koncepcja naszej firmy.

Miroslav Zielony - CEO