Sezonowe i całoroczne ogrody zimowe

Ogrody zimowe dedykowane są dla wszystkich miłośników wysokiego komfortu życia

Popularność ogrodów zimowych gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich pięciu lat. Ich zaastosowanie w pełni zależy od wymagań i oczekiwań klienta. W ofercie Hobbytec można znaleźć całoroczne, sezonowe lub tanie modułowe ogrody zimowe.

Budując całoroczny ogród zimowy, można zyskać kolejny salon w swoim domu. Jest to najbardziej wyrafinowany ogród zimowy, który ma do 3 razy lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z sezonowym ogrodem. Złożoność konstrukcji znajduje również odzwierciedlenie w cenie całkowitej, która może być znacznie wyższa niż cena tak zwanego sezonowego ogrodu zimowego.

Sezonowe ogrody zimowe są najpopularniejszym typem oranżerii. Są to eleganckie i wyrafinowane budynki, które sprawią, że pobyt na świeżym powietrzu będzie przyjemniejszy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Najlepiej sprzedającymi się typami są aluminiowe oranżerie, głównie ze względu na ich trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność. Produkujemy ogrody zimowe z aluminium, więc w pełni dostosujemy je do twoich możliwości i wymagań.

Tanie modułowe oranżerie zapewniają idealne miejsce do wypoczynku, szczególnie w miesiącach letnich. Ogrody zimowe i pawilony są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo złożyć samodzielnie.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacje techniczne

Konstrukcja naszych oranżerii wykonana jest głównie ze wzmocnionych profili aluminiowych, które nie wymagają żadnej konserwacji. Dzięki obróbce powierzchni i późniejszemu malowaniu możliwe jest uzyskanie identycznego odcienia jak fasada domu rodzinnego. Ponadto aluminium jako materiał jest bardzo elastyczne i pozwala na stworzenie obiektu o niemal dowolnym rozmiarze.

Połączenie systemu konstrukcyjnego z przeszkleniem określa warunki temperaturowe w ogrodzie zimowym. Oferujemy naszym klientom podwójne lub potrójne szyby, szkło bezpieczne i różne rodzaje szkła specjalne. Podstawowymi wymaganiami dla szkła w ogrodzie zimowym są przepuszczalność światła i dobre właściwości izolacyjne.

Oferujemy stałe i przesuwne szklane ściany boczne. Do pokrycia dachowego wybieramy trwały poliwęglan o wystarczającej grubości, aby cały budynek wyglądał nowocześnie i elegancko.

Istnieje możliwość wyboru dachu przesuwnego do swojego ogrodu zimowego, który w miesiącach letnich możne zostać otwarty, aby zapewnić maksymalny dopływ świeżego powietrza. Nie ma problemu z dodaniem do ogrodu zimowego odpowiedniego zacienienia, aby w upalne dni uzyskać cień.

Cena ogrodu zimowego zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Inwestycję można podzielić na dwie części. Najpierw budowana jest aluminiowa pergola, którą można następnie uzupełnić ścianami bocznymi i w efekcie uzyskać sezonowy ogród zimowy.

KorzyściDlaczego wybrać ogrody zimowe naszej firmy

 • Wszystko na miarę - tak, aby dokładnie pasowało to do waszego domu
 • Produkcja - ogrody zimowe aluminiowe sami produkujemy
 • Konstrukcja aluminiowa - jakość, trwałość, wytrzymałość, bezobsługowość
 • Obsługa klienta - klient jest dla nas najważniejszy
 • Szeroki asortyment - u nas każdy znajdzie coś dla siebie

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.