Pergole i tarasy dachowe

Pergole i tarasy dachowe dla miłośników budynków ogrodowych

Stworzenie zadaszonego miejsca na tarasie jest marzeniem każdego miłośnika przyrody. W Hobbytec specjalizujemy się w aluminiowych pergolach różnych typów i wzorów.

Pergole zapewniają doskonałą ochronę miejsca na zewnątrz budynka, w którym spędzamy czas z przyjaciółmi i rodziną. Możemy zaproponować konstrukcję zakotwiczoną w domu lub zaoferować wariant wolnostojący, który zachwyca designem i wytrzymałością, ponadto można go umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie. Może być również wykorzystany przy basenie lub jako przestrzeń wielofunkcyjna, która posłuży na przykład jako miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych.

Pergole aluminiowe są dziś modne. Ich elegancja, nowoczesny design i różnorodność znalazły już swoje miejsce w czeskich ogrodach. W ostatnich latach technologia produkcji znacznie się rozwinęła. Obecnie szeroka oferta obejmuje niewyczerpaną liczbę rodzajów, które różnią się pokryciem dachowym, odcieniem koloru, kształtem konstrukcji, akcesoriami, właściwościami funkcjonalnymi i wyglądem.

Drewniane pergole są bardziej dla miłośników klasycznego stylu. Powoli, ale tracą one popularność i są zastępowane wariantami aluminiowymi. Oferujemy drewniane pergole, które możesz łatwo zainstalować samodzielnie.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Produkcja na zamówienie

W dziedzinie aluminiowych pergoli jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie całkowicie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Opieramy się na własnej produkcji indywidualnych profili. To zależy wyłącznie od twoich preferencji, jakie wymiary, odcień i projekt wybrać. Przy wyborze odpowiedniego wariantu zależy to od przyszłego zastosowania, a zwłaszcza wyglądu otoczenia. Pergola powinna pasować do wyglądu domu, do którego jest zakotwiczona. Razem mogą stworzyć bardzo interesującą kombinację. Możemy zaoferować każdy odcień według próbki RAL za dodatkową opłatą.

Niekończąca się ochrona 

Dzięki odpowiednio dobranej pergoli do ogrodu będziesz chroniony przed słońcem, deszczem, a nawet śniegiem. Możesz skorzystać z tej konstrukcji ogrodu od wczesnej wiosny do jesieni. Aluminiowa konstrukcja zachowa swój wygląd przez wiele lat. Długą żywotność zapewniona jest dzięki łatwej konserwacji. 

Wysokiej jakości pokrycia dachowe

Ważnym elementem jest dach. Tutaj możesz wybrać jeden z kilku wariantów. Trwały poliwęglan staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem ze względu na swoją trwałość i wysoką odporność na wpływy zewnętrzne. Zawiera skuteczny filtr UV, który chroni przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi. Szkło bezpieczne wyróżnia się swoim wyglądem i bardzo łatwą konserwacją. Zadaszenie można wybrać kolorze w mlecznym, zadymionym (tylko poliwęglan) lub popularnym przezroczystym.

Cena według preferencji i zastosowania

Pergole mają również w bardzo funkcjonalne zastosowanie. Mogą być również używane jako zadaszone miejsce parkingowe, ochrona basenu lub jako technologia zaciemniająca nad oknami i wejściem do domu. Do kategorii pergoli zaliczamy również nowoczesne altanki wykonane z różnych materiałów (drewniane i plandeki).

Cena pergoli zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Jednocześnie każdy doceni, że z czasem można je przekształcić w prawdziwy ogród zimowy sezonowy. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić szklane ściany boczne obok aluminiowej konstrukcji.

KorzyściDlaczego wybrać pergole naszej firmy?

 • Wszystko na miarę - tak, aby dokładnie pasowało to do waszego domu
 • Produkcja - pergole aluminiowe sami produkujemy
 • Konstrukcja aluminiowa - jakość, trwałość, wytrzymałość, bezobsługowość
 • Obsługa klienta - klient jest dla nas najważniejszy
 • Szeroki asortyment - u nas każdy znajdzie coś dla siebie

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.