Solarne zadaszenie

Panele solarne na tarasie domu mieszkalnego? Dla nas rzeczywistość. Zrobiliśmy krok do zielonej przyszłości i do naszego zadaszenia w pełni integrowaliśmy panele solarne. Stwórz sobie własną elektrownię słoneczną na balkonie lub tarasie. Na system fotowoltaiczny można uzyskać dotację.

Lekka konstrukcja aluminiowa naszej produkcji będzie pasowała w każdym miejscu. Wymiary i odcień kolorystyczny można dostosować wymaganiom klienta. Częścią fotowoltaiki jest wydajna bateria i inne komponenty.

ModeleWybierz model
 

Pergola aluminiowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaPergola aluminiowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaAluminiowa pergola z bezpiecznym szkłem i panelami fotowoltaicznymi, system wyspowyCeny z41 080 PLN82 160 PLNOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaPołączenie szkła bezpiecznego i paneli słonecznych, wyspowy system fotowoltaicznyCeny z65 350 PLN115 557 PLNPergola aluminiowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaPergola aluminiowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaAluminiowa pergola z bezpiecznym szkłem, wysoka wytrzymałość, własna produkcjaCeny z39 124 PLN78 248 PLNOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaWydajny system fotowoltaiczny, szkło bezpieczne, podłączenie do sieci dystrybucjiCeny z65 350 PLN115 557 PLNAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnWyspowy system fotowoltaiczny, zintegrowane panele słoneczne w szklanym zadaszeniu Ceny z33 075 PLN52 389 PLNAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaSystem fotowoltaiczny, podłączenie do sieci dystrybucji, skuteczne zacienienie pojazdu Ceny z33 075 PLN52 389 PLNAluminiowa pergola SOLAR ENERGO 7x4m z fotowoltaiką 5,32 kW + akumulator 6,2 kWAluminiowa pergola SOLAR ENERGO 7x4m z fotowoltaiką 5,32 kW + akumulator 6,2 kWSpecjalna cena na budowę i instalację, indywidualny system fotowoltaiczny z przyłączem do sieciCeny z118 509 PLN219 592 PLNMILANO samonośna aluminiowa wiataMILANO samonośna aluminiowa wiataElegancka wiata aluminiowa, nowoczesny wygląd, szeroka oferta odcieni zadaszeniaCeny z98 530 PLN157 167 PLNMILANO samonośna aluminiowa wiataMILANO samonośna aluminiowa wiataElegancka wiata aluminiowa, nowoczesny wygląd, szeroka oferta odcieni zadaszeniaCeny z46 098 PLN139 625 PLNAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaAluminiowa wiata samochodowa SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaSystem fotowoltaiczny, podłączenie do sieci dystrybucji, skuteczne zacienienie pojazdu Ceny z66 149 PLN104 778 PLN

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.