Aluminiowe ogrody zimowe

Aluminiowy ogród zimowy to idealny budynek dla miłośników przyrody i zajęć na świeżym powietrzu. Trwała konstrukcja i szklane ściany tworzą miejsce, które wydłuży czas spędzony w ogrodzie nawet w chłodne miesiące. Jego elegancja i funkcjonalne cechy wzbogacą architektonicznie dom i stworzą idealne miejsce dla całej rodziny.

Długa żywotność i niskie koszty utrzymania to główne zalety profilu aluminiowego. Ogólny projekt zależy od preferencji właściciela i przyszłego wykorzystania.

W związku z tym wybieramy nie tylko wymiary, ale także skład poszczególnych akcesoriów. Ogród zimowy jest idealny jako letni salon lub zimowa jadalnia. Jednocześnie może spełniać wysokie wymagania miłośników roślin i zwierząt domowych.

Szeroka gama typów i różnorodność aluminiowej konstrukcji pozwala stworzyć wariant całkowicie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości przetwarzanie nowoczesnych materiałów, które mogą sprostać nawet wymagającej pogodzie, odgrywa kluczową rolę w produkcji. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby idealnie połączyć wnętrze domu z przestrzenią na zewnątrz, a jednocześnie nie zmieniać klimatu w domu.

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacje techniczne

Ogrody zimowe wykonane są w kilku wariantach, wyłącznie z aluminium. Należą do nich tanie, sezonowe i całoroczne. Wymiary można dobierać według wymagań przestrzennych, a dzięki własnej produkcji można stworzyć nietypowe rozwiązania całkowicie na zamówienie. Cena ogrodu zimowego zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Inwestycję można podzielić na dwie części. Najpierw powstaje aluminiowa pergola, którą można następnie uzupełnić ścianami obwodowymi.

 

Aluminiowa oranżeria może być oszklona wysokiej jakości podwójnymi lub potrójnymi szybami lub poliwęglanem (dach). Ogrody zimowe z poliwęglanu mają tę zaletę, że ich wypełnienia są lżejsze niż szklane.

Oferowane kolory to biały, antracyt, srebro i brąz w podstawowym wersji. Na życzenie można utworzyć dowolny odcień za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.