Sezonowe ogrody zimowe

Produkujemy aluminiowe ogrody zimowe do użytku sezonowego na zamówienie zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Dzięki czemu zawsze otrzymasz całkowicie oryginalny budynek. Te oranżerie są idealne jako mniejsze ogrody botaniczne, letnie jadalnie, salony lub miejsca na rodzinne spotkania. To zależy tylko od osobistych preferencji Klienta.

Dbamy o to, aby budynek dokładnie odpowiadał wymaganiom Klienta, a jednocześnie pasował do otoczenia. Ogrody zimowe nie mają granic. Na przykład, jeśli jest taras o nietypowych kształtach, zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dzięki naszemu ogrodowi zimowemu możesz przedłużyć sezon wiosenny lub jesienny w przyjemnym otoczeniu. W miesiącach letnich, kiedy nie ma potrzeby zamykania ogrodu, całość można otworzyć przesuwanymi ścianami, zarówno z przodu, jak i po bokach.

W Hobbytec specjalizujemy się w produkcji aluminium na zamówienie. Materiał ten staje się coraz bardziej popularny, głównie ze względu na jego trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność.

 

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacje techniczne

Produkujemy ogrody zimowe do użytku sezonowego wyłącznie z aluminium. Dzięki produkcji niestandardowej jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i wymagania Klienta. Dostarczamy szklane ściany boczne do ogrodu zimowego w stałej i przesuwnej konstrukcji. Do pokrycia dachu stosuje się trwały poliwęglan o wystarczającej grubości lub bezpieczne szkło. Dzięki temu cały budynek wygląda nowocześnie i elegancko.

Oferowane standardowe kolory to biały, antracyt, srebro i brąz. Na życzenie Klienta można utworzyć dowolny odcień, za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

Cena ogrodu zimowego zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Inwestycję można podzielić na dwie części. Najpierw tworzona jest tylko pergola, którą można następnie uzupełnić ścianami obwodowymi.

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.