Zimowe ogrody do użytku sezonowego

Sezonowe ogrody zimowe

Produkujemy aluminiowe ogrody zimowe do użytku sezonowego na zamówienie zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Dzięki czemu zawsze otrzymasz całkowicie oryginalny budynek. Te oranżerie są idealne jako mniejsze ogrody botaniczne, letnie jadalnie, salony lub miejsca na rodzinne spotkania. To zależy tylko od osobistych preferencji Klienta.

Dbamy o to, aby budynek dokładnie odpowiadał wymaganiom Klienta, a jednocześnie pasował do otoczenia. Ogrody zimowe nie mają granic. Na przykład, jeśli jest taras o nietypowych kształtach, zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dzięki naszemu ogrodowi zimowemu możesz przedłużyć sezon wiosenny lub jesienny w przyjemnym otoczeniu. W miesiącach letnich, kiedy nie ma potrzeby zamykania ogrodu, całość można otworzyć przesuwanymi ścianami, zarówno z przodu, jak i po bokach.

W Hobbytec specjalizujemy się w produkcji aluminium na zamówienie. Materiał ten staje się coraz bardziej popularny, głównie ze względu na jego trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność.

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

ModeleWybierz model
 

Sezonowy ogród zimowy ZANIA z poliwęglanem model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA z poliwęglanem model 2022Nowość w ofercie, szkło bezpieczne w ramie, własna produkcja, elastyczna konstrukcjaCeny z46 445 PLN81 744 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA ze szkłem model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA ze szkłem model 2022Nowość w ofercie, produkcja własna, ściany boczne ze szkła w ramie, długa żywotnośćCeny z46 445 PLN81 744 PLNOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i podłączeniem do sieci, produkcja własnaWydajny system fotowoltaiczny, szkło bezpieczne, podłączenie do sieci dystrybucjiCeny z65 350 PLN115 557 PLNZANIA zintegrowany ogród zimowyZANIA zintegrowany ogród zimowyAluminiowy ogród zimowy z szkłem w ramie zintegrowany pomiędzy ściany domu, produkcja własnaCeny z22 263 PLN39 182 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIASezonowy ogród zimowy ZANIAAluminiowy ogród zimowy ze szkłem w ramie, własna produkcjaCeny z44 234 PLN77 852 PLNZANIA narożny ogród zimowyZANIA narożny ogród zimowyAluminiowy, narożny ogród zimowy z szkłem w ramie, produkcja własnaCeny z97 758 PLN172 055 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA - nietypowe rozwiązanie narożnikowe model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA - nietypowe rozwiązanie narożnikowe model 2022Nowość w ofercie, narożnikowy nietypowy kształt, aluminiowa konstrukcja, długa żywotnośćCeny z91 400 PLN160 864 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA z poręczą model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA z poręczą model 2022Produkcja własna, element bezpieczeństwa w postaci poręczy, wariant całkowicie „szyty na miarę”Ceny z49 570 PLN87 242 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA o rozmiarach XXL model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA o rozmiarach XXL model 2022Produkcja własna, ponadstandardowe rozmiary, wariant całkowicie dostosowany do potrzeb, konstrukcja z aluminiumCeny z100 786 PLN177 383 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA, wolnostojący, model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA, wolnostojący, model 2022Konstrukcja wolnostojąca, różne wymiary i warianty kolorystyczne, produkcja własnaCeny z49 928 PLN87 873 PLNZANIA ogród zimowy z dekorem drewnianymZANIA ogród zimowy z dekorem drewnianymSezonowy ogród zimowy, aluminiowa konstrukcja w drewnianym dekorze, zmienne wymiary, produkcja własnaCeny z65 621 PLN115 492 PLNZANIA balkonowy ogród zimowyZANIA balkonowy ogród zimowyAluminiowy ogród zimowy stworzony dla tarasów i balkonówCeny z57 129 PLN100 545 PLNOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaOgród zimowy SOLAR ENERGO z fotowoltaiką i bez podłączenia do sieci, produkcja własnaPołączenie szkła bezpiecznego i paneli słonecznych, wyspowy system fotowoltaicznyCeny z65 350 PLN115 557 PLN

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacje techniczne

Produkujemy ogrody zimowe do użytku sezonowego wyłącznie z aluminium. Dzięki produkcji niestandardowej jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i wymagania Klienta. Dostarczamy szklane ściany boczne do ogrodu zimowego w stałej i przesuwnej konstrukcji. Do pokrycia dachu stosuje się trwały poliwęglan o wystarczającej grubości lub bezpieczne szkło. Dzięki temu cały budynek wygląda nowocześnie i elegancko.

Oferowane standardowe kolory to biały, antracyt, srebro i brąz. Na życzenie Klienta można utworzyć dowolny odcień, za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

Cena ogrodu zimowego zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Inwestycję można podzielić na dwie części. Najpierw tworzona jest tylko pergola, którą można następnie uzupełnić ścianami obwodowymi.

KorzyściDlaczego wybrać ogrody zimowe naszej firmy?

 • Wszystko na miarę - tak, aby dokładnie pasowało to do waszego domu
 • Produkcja - ogrody zimowe aluminiowe sami produkujemy
 • Konstrukcja aluminiowa - jakość, trwałość, wytrzymałość, bezobsługowość
 • Obsługa klienta - klient jest dla nas najważniejszy
 • Szeroki asortyment - u nas każdy znajdzie coś dla siebie

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.