Zimowe ogrody do użytku sezonowego

Sezonowe ogrody zimowe

Produkujemy aluminiowe ogrody zimowe do użytku sezonowego na zamówienie zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Dzięki czemu zawsze otrzymasz całkowicie oryginalny budynek. Te oranżerie są idealne jako mniejsze ogrody botaniczne, letnie jadalnie, salony lub miejsca na rodzinne spotkania. To zależy tylko od osobistych preferencji Klienta.

Dbamy o to, aby budynek dokładnie odpowiadał wymaganiom Klienta, a jednocześnie pasował do otoczenia. Ogrody zimowe nie mają granic. Na przykład, jeśli jest taras o nietypowych kształtach, zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dzięki naszemu ogrodowi zimowemu możesz przedłużyć sezon wiosenny lub jesienny w przyjemnym otoczeniu. W miesiącach letnich, kiedy nie ma potrzeby zamykania ogrodu, całość można otworzyć przesuwanymi ścianami, zarówno z przodu, jak i po bokach.

W Hobbytec specjalizujemy się w produkcji aluminium na zamówienie. Materiał ten staje się coraz bardziej popularny, głównie ze względu na jego trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność.

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

ModeleWybierz model
 

Sezonowy ogród zimowy ZANIASezonowy ogród zimowy ZANIAAluminiowy ogród zimowy ze szkłem w ramie, własna produkcjaCeny z41 805 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA z poliwęglanem model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA z poliwęglanem model 2022Nowość w ofercie, szkło bezpieczne w ramie, własna produkcja, elastyczna konstrukcjaCeny z41 805 PLN
Sezonowy ogród zimowy ZANIA ze szkłem model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA ze szkłem model 2022Nowość w ofercie, produkcja własna, ściany boczne ze szkła w ramie, długa żywotnośćCeny z49 042 PLNZANIA zintegrowany ogród zimowyZANIA zintegrowany ogród zimowyAluminiowy ogród zimowy z szkłem w ramie zintegrowany pomiędzy ściany domu, produkcja własnaCeny z21 980 PLNZANIA narożny ogród zimowyZANIA narożny ogród zimowyAluminiowy, narożny ogród zimowy z szkłem w ramie, produkcja własnaCeny z74 286 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA - nietypowe rozwiązanie narożnikowe model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA - nietypowe rozwiązanie narożnikowe model 2022Nowość w ofercie, narożnikowy nietypowy kształt, aluminiowa konstrukcja, długa żywotnośćCeny z69 454 PLNZANIA ogród zimowy bez ramy VG17ZANIA ogród zimowy bez ramy VG17Szkło bez ramy, zadaszenie z poliwęglanu, nietłukące się szkło, łatwa manipulacjaCeny z44 713 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA z poręczą model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA z poręczą model 2022Produkcja własna, element bezpieczeństwa w postaci poręczy, wariant całkowicie „szyty na miarę”Ceny z44 889 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA o rozmiarach XXL model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA o rozmiarach XXL model 2022Produkcja własna, ponadstandardowe rozmiary, wariant całkowicie dostosowany do potrzeb, konstrukcja z aluminiumCeny z49 042 PLNSezonowy ogród zimowy ZANIA, wolnostojący, model 2022Sezonowy ogród zimowy ZANIA, wolnostojący, model 2022Konstrukcja wolnostojąca, różne wymiary i warianty kolorystyczne, produkcja własnaCeny z49 928 PLN87 873 PLNZANIA ogród zimowy z dekorem drewnianymZANIA ogród zimowy z dekorem drewnianymSezonowy ogród zimowy, aluminiowa konstrukcja w drewnianym dekorze, zmienne wymiary, produkcja własnaCeny z44 530 PLNZANIA balkonowy ogród zimowyZANIA balkonowy ogród zimowyAluminiowy ogród zimowy stworzony dla tarasów i balkonówCeny z44 713 PLNCUBO sezonowy ogród zimowyCUBO sezonowy ogród zimowyAluminiowa oranżeria bez ramy, minimalistyczny designCeny z62 436 PLN99 106 PLN

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacje techniczne

Produkujemy ogrody zimowe do użytku sezonowego wyłącznie z aluminium. Dzięki produkcji niestandardowej jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i wymagania Klienta. Dostarczamy szklane ściany boczne do ogrodu zimowego w stałej i przesuwnej konstrukcji. Do pokrycia dachu stosuje się trwały poliwęglan o wystarczającej grubości lub bezpieczne szkło. Dzięki temu cały budynek wygląda nowocześnie i elegancko.

Oferowane standardowe kolory to biały, antracyt, srebro i brąz. Na życzenie Klienta można utworzyć dowolny odcień, za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

Cena ogrodu zimowego zależy od wymiarów i wybranego rodzaju. Inwestycję można podzielić na dwie części. Najpierw tworzona jest tylko pergola, którą można następnie uzupełnić ścianami obwodowymi.

KorzyściDlaczego wybrać ogrody zimowe naszej firmy?

 • Wszystko na miarę - tak, aby dokładnie pasowało to do waszego domu
 • Produkcja - ogrody zimowe aluminiowe sami produkujemy
 • Konstrukcja aluminiowa - jakość, trwałość, wytrzymałość, bezobsługowość
 • Obsługa klienta - klient jest dla nas najważniejszy
 • Szeroki asortyment - u nas każdy znajdzie coś dla siebie

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.