Aluminiowa pergola w konstrukcji tak zwanego gotowego zestawu to nowoczesny i tani wariant. Ma atrakcyjny i bardzo prosty wygląd. Ponadto jest całkowicie bezobsługowy i nie sprawia problemów przy ciągłej pielęgnacji. Największą zaletą jest samodzielny montaż.

Tania pergola zafascynuje Cię swoją różnorodnością. Poszczególne konstrukcje można kupić w kilku wymiarach. Ponadto mogą być ze sobą połączone. Dostarczymy konstrukcję do twojego domu, a w razie zainteresowania zapewniamy również montaż, który zajmie tylko kilka godzin.

Oprócz korzystnej ceny dostępnej dla wszystkich, tanie pergole przyciągną również swoim nowoczesnym wyglądem i jakością porównywalną z droższymi modelami. Absolutne bestsellery obejmują modułowe pergole, które można łatwo zmontować, dzięki czemu oszczędzasz na profesjonalnej instalacji.

Dzięki temu, że możesz samodzielnie złożyć pergolę, zaoszczędzisz na instalacji i otrzymasz naprawdę tani, ale dobrze zaprojektowany budynek ogrodowy. 

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

Specyfikacja techniczna

Do pokrycia aluminiowej pergoli wybrano przezroczyste dachy z poliwęglanu. Chronią przed deszczem, śniegiem, a także promieniami słonecznymi UV. W letnie dni zapewnia przyjemne cieniowanie. W przeciwieństwie do szkła, nie ma niebezpieczeństwa stworzenia nieprzyjemnego klimatu wewnątrz pergoli. Dach wzbogacony jest o własną rynnę. Jego dyskretny wygląd nie zakłóca prostoty konstrukcji.

Modułowa pergola jest przeznaczona przede wszystkim do samodzielnego montażu. Dostarczymy całą konstrukcję do twojego domu. Zawiera również szczegółowe instrukcje, które poprowadzą Cię krok po kroku przez całą instalację. Na życzenie zamontujemy ją dla Ciebie. Aluminiowa pergola może zostać wzbogacona o inne elementy. Jednym z nich jest markiza

Zalety taniej pergoli

 • Bezkonkurencyjna cena
 • Prosty wygląd
 • Trwała konstrukcja 
 • Zadaszenie wykonane z nowoczesnego poliwęglanu

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.