Całoroczne ogrody zimowe 

Przez cały rok aluminiowe oranżerie są królowymi wśród oranżerii. Budując je, otrzymasz kolejne pełnoprawne pomieszczenie, które można na przykład zamienić w salon.

Dbamy o to, aby budynek dokładnie odpowiadał wymaganiom Klienta, a jednocześnie pasował do otoczenia. W ogrodach zimowych nie ma ograniczeń wyobraźni. Na przykład, jeśli masz taras o nietypowych kształtach, zawsze jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Ważne jest również, aby pomyśleć o niezbędnych akcesoriach. Jeśli twój ogród zimowy jest zorientowany na wysoki komfort, zdecydowanie warto kupić odpowiedni sprzęt do cieniowania lub wentylacji.

Hobbytec specjalizuje się w produkcji aluminium na zamówienie. Materiał ten staje się coraz bardziej popularny, głównie ze względu na jego trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność. Nasza własna produkcja pozwala nam również być bardzo elastycznym i ciąć profile aluminiowe praktycznie na każdej wysokości.

Oferta cenowa oraz pomiar są za darmo.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów
Specyfikacja techniczna

Całoroczne ogrody zimowe składają się z wytrzymałej aluminiowej konstrukcji, którą uzupełnia szkło o grubości całości do 62 mm. Zastosowane potrójne oszklenie jest idealnym rozwiązaniem dla systemu ram chroniąc przed mostkiem termicznym. Zapewnia doskonałą izolację i sprzyjający klimat o każdej porze roku.

Dzięki produkcji niestandardowej jesteśmy w stanie spełnić Twoje życzenia i wymagania. Dostarczamy szklane ściany boczne do ogrodu zimowego w stałej i przesuwnej konstrukcji. Na dachu zastosowano trwały poliwęglan o wystarczającej grubości lub bezpieczne szkło, dzięki czemu cały budynek wygląda nowocześnie i elegancko.

Oferowane standardowe kolory to biały, antracyt, srebro i brąz. Na życzenie Klienta można utworzyć dowolny odcień, za dodatkową opłatą w wysokości 15% ostatecznej ceny ogrodu zimowego. Budynek można wzbogacić o szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo poprawią praktyczne funkcje. Obejmuje to na przykład technologię cieniowania lub genialny system wentylacji.

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.