Niedrogie ogrody zimowe

Nowoczesne małe oranżerie lub werandy typu modułowego stanowią idealne miejsce do wypoczynku, szczególnie w miesiącach letnich. Ogrody zimowe i pawilony są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo złożyć samodzielnie.

W przystępnej cenie otrzymasz interesujący dodatek do domu lub ogrodu. Te tanie ogrody zimowe są wykonane z wysokiej jakości konstrukcji aluminiowej i krystalicznie czystego akrylowego wypełnienia, które jest odporne na promieniowanie UV i ścieranie. W rezultacie ogrody zimowe przekazują wysoki procent światła przez cały okres ich użytkowania. Nie zmienia koloru na żółty oraz nie pęka.

Nie ma ograniczeń użytkowania. Od Ciebie zależy, w jakim celu go wykorzystasz. Może stać się prawdziwą częścią domu i poszerzyć przestrzeń o idealne miejsce do siedzenia z przyjaciółmi. Jeśli jesteś miłośnikiem zieleni, możesz uprawiać swoje ulubione rośliny w ogrodzie zimowym, dla którego w twoim domu nie ma już wystarczająco dużo miejsca lub światła słonecznego. 

Tanie ogrody zimowe są dostarczane jako zestawy i są głównie przeznaczone do samodzielnego montażu. Zaoszczędzisz dużo pieniędzy na montażu. Dostawa obejmuje wszystkie wstępnie przygotowane elementy, wszystkie materiały łączące i instrukcje obrazkowe.

Właśnie teraz Nie przegap

Oferta

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów
Specyfikacja techniczna

Modułowy ogród zimowy łatwo i szybko można zbudować samodzielnie. W dwie osoby można łatwo zbudować jego konstrukcję. Ponadto jest wykonany z litych materiałów, co wyróżnia się wszechstronnością, dzięki czemu możesz stworzyć budynek dokładnie według swoich pomysłów. Zobacz niektóre z naszych wdrożeń.

Ważnym dodatkiem do każdego modułowego ogrodu zimowego jest dach wykonany z paneli. Są wyjątkowo odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu chronią nawet przy silnym świetle słonecznym.

Zintegrowana rynna do odprowadzania wody staje się jej częścią. Na pierwszy rzut oka sama instalacja dachu wygląda na skomplikowaną, ale nawet tutaj nie ma żadnych komplikacji. Dzięki sprytnym suwakom jego wdrożenie jest dość proste i nie zajmuje tyle czasu.

Modułowe oranżerie należą do najtańszych rodzajów oranżerii w naszej szerokiej ofercie. Możesz je kupić od około 10 000 zł. Dostarczamy ogrody zimowe bez montażu.

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.