kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hrací domeček Fantasia 300 - zelená

Hrací domeček Fantasia 300 - zelená

Nádherný dřevěný domeček na hraní vč. verandy se skluzavkou

Producent:Wyjście
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Dřevěný hrací domeček Fantasia s pohádkově kouzelným designem, asymetrickými okny a dveřmi. Dokonalé místo na hraní a splněný sen každé malé princezny, čarodějnice či loupežníka... Součástí je malá veranda se schůdky a červenou skluzavkou.

Hrací domek ze sušeného cedrového dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, ale především bezpečné pro zdraví Vašich dětí, protože se kvůli své odolnosti obejde bez chemických úprav. Konstrukci z předvrtaných panelů v mžiku sestavíte svépomocí. Dál už si jen užíváte pohled na své ratolesti, šťastné z nového místa na hraní.

Hrací domečky Exit splňují bezpečnostní normu (EN - 71)


Rozměry a specifikace:
  • celkový rozměr: 240x163x226 cm
  • materiál: Cedr
  • zasklení oken: Plexi
  • tloušťka stěn: 10mm


Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.