Kategorie dla eksportuStalowy carport CP FLAT DOUBLE na dwa samochody CP

Stalowe zadaszenie CP FLAT DOUBLE

Główne właściwości

 • 2 lata gwarancji
 • Nowoczesny design
 • Szeroko zmienny system
 • Produkcja Niemiecka
Niezobowiązujące pytanie ofertoweWiązanie kup

Pośpiesz się!

Szeroka gama produktów aluminiowych
Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

 

SpecyfikacjaInformacje techniczne

Dostarczamy nowoczesne stalowe zadaszenie dla samochodu z serii CP FLAT w kilku wersjach modelowych. Typ DOUBLE został stworzony dla dwóch zaparkowanych samochodów obok siebie. Jest to najwyższa jakość z gwarancją długiej trwałości i 100% ochrony samochodu przed kaprysami pogody. Poszczególne carporty można modułowo dodawać obok siebie i tworzyć ponadstandardowy budynek. Szerokość nie jest ograniczona. CP FLAT znajdzie zatem zastosowanie nie tylko w budynkach prywatnych, ale także komercyjnych. W przypadku budynków mieszkalnych można utworzyć wariant szeregowy. Dzięki zastosowanym materiałom można zagwarantować długą żywotność i 10-letnią gwarancję.

Stalowe zadaszenie zachwyca swoją różnorodnością. Rozmiary można dostosować do własnych wymagań. Carport można kupić w trzech wariantach: prosty, siodłowy lub łukowy. Ściany boczne można uzupełnić wypełnieniami. To całkowicie zamknie przestrzeń przed złymi warunkami pogodowymi i zapewni prywatność. Wiaty stalowe są dostarczane z podporami o regulowanej wysokości. Wszystko można całkowicie dostosować do Twoich wymagań.

Rozmiar

Szerokość: 4 m - 6,07 m 
Głębokość: 5,03 m - 8,96 m

Wsporniki można regulować + 15 cm / - 5 cm. Inne długości można wybrać za dodatkową opłatą. Podpory są standardowo przesuwane o 1,10 cm z przodu i z tyłu. Maksymalna odległość między podporami wynosi 300 cm przy zastosowaniu paneli ściennych.

Kolor

Konstrukcja i sam dach są dostępne w trzech kolorach - białym, brązowym, antracytowym.

Zadaszenie

Blacha trapezowa służy do pokrycia dachowego. Boki mogą być wypełnione blachą lub drewnem.

KorzyściDlaczego warto wybrać nasz ogród zimowy?

 • Wszystko dopasowane - tak, aby dokładnie pasował do twojego domu
 • Obsługa klienta - Klient jest na pierwszym miejscu
 • Jakość wykonania - nowoczesne materiały i technologie
 • Stalowa konstrukcja - najwyższa jakość i długa żywotność
 

RealizacjaRealizacja zlecenia

1. Specyfikacja

Wybór zadaszenia jest dość prosty. Wystarczy wybrać preferowany wariant, wymiary i opisać swoje oczekiwania na naszej stronie internetowej. Na podstawie tych specyfikacji nasz profesjonalny przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i wspólnie określicie dalsze szczegóły.

Odwiedź nasze centrum demonstracyjne, w którym wszystko masz pod ręką

W Říčanach pod Pragą przygotowaliśmy dla Ciebie największe tego typu centra demonstracyjne. Na powierzchni 2000 m2 zobaczysz wszystkie nasze produkty. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny pracownik zaopiekuje się Tobą przez cały Twój pobyt w naszym centrum. Omówi on z Tobą Twoje oczekiwania i możliwości.

2. Oferta cenowa

Oferta cenowa jest kolejnym krokiem i wynika ze specyfikacji uzgodnionych z przedstawicielem handlowym. Ostateczna cena zależy od wybranych wymiarów, użytych materiałów, akcesoriów, odcienia koloru i ogólnego projektu.

Cena jest zmienna i zależy od wybranych opcji

Zadaszenie ma bardzo zmienną strukturę, a jego cenę można całkowicie dostosować do własnych wymagań. Może być wolnostojący lub przymocowany do ściany domu lub garażu. Wiaty można ze sobą łączyć w celu stworzenia zabudowania szeregowego. 

3. Pomiar

Po zatwierdzeniu budźetu, nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, aby ostatecznie przeprowadzić pomiary na przyszłej budowie. To ostatni krok przed produkcją ogrodu zimowego. Wszystko musi dokładnie pasować.

Na podstawie ostatecznego pomiaru stworzymy dla Ciebie wariant na zamówienie

Ostateczny pomiar ujawni wszystkie niedoskonałości zarówno w podłożu, jak i w miejscach, w których zadaszenie zostanie zakotwione do domu. Ważna jest współpraca Klienta z naszym ekspertem. Konieczna jest informacja gdzie zostanie odprowadzona woda, jaka jest grubość warstwy izolacyjnej domu, okablowanie w ścianie i inne parametry, które mogą powodować problem podczas instalacji.

4. Produkcja

Po ostatecznym pomiarze i informacjach od Klienta, dokumenty są przesyłane do produkcji, w której cały proces zajmuje kilka tygodni. Zależy to głównie od wymiarów i złożoności ostatecznej konstrukcji. Przygotowanie profili aluminiowych i pokryć dachowych jest całkowicie wykonywane na zamówienie.

Produkcja aluminiowa pozwala stworzyć niestatndardowy wariant

Dzięki naszej produkcji jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania dostosowane do wymagań klienta. Przy wyborze wymiarów, odcienia koloru i innych parametrów decydujący jest również wygląd całego miejsca. Zadaszenie powinno doskonale spełniać swoją przyszłą funkcję.

5. Ostateczna realizacja

Instalacja zadaszenia jest łatwa i zajmuje tylko kilka godzin. Czas ten zależy od złożoności konkretnej konstrukcji. W wyjątkowych i bardziej skomplikowanych budynkach konstrukcję można przedłużyć maksymalnie o kilka godzin.

Cały proces odbywa się pod nadzorem doświadczonych specjalistów

Ostateczne wdrożenie jest dla nas bardzo ważnym krokiem. Cały proces odbywa się pod nadzorem doświadczonych specjalistów. Zadaszenie musi niezawodnie chronić Twój samochód.

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.