Produkcja własna Hobbytec

W naszym zakładzie produkcyjnym w Říčanach pod Pragą koncentrujemy się na produkcji aluminiowych konstrukcji ogrodowych, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie całkowicie spersonalizowanego wariantu pod względem wymiarów, odcienia koloru i nietypowego wyglądu. Stawiamy na wysoką jakość obróbki materiału aluminiowego najwyższej jakości.

Przyjdź po radę

Odwiedź nasze centrum demonstracyjne w Říčanach niedaleko Pragi i Brna. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę konstrukcji ogrodowych na 10 500 m². Masz okazję poznać ich właściwości i jakość wykonania. Jeden z naszych ekspertów zaopiekuje się Tobą przez cały czas, z którym będziesz mógł omówić swoje życzenia. Razem zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Odtąd to tylko krok do produkcji.

Produkcja aluminiowych ogrodów zimowych

W dziedzinie aluminiowych ogrodów zimowych przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką gamę rodzajów tego budynku. Na życzenie jesteśmy w stanie wyprodukować sezonowy ogród zimowy w nietypowym rozmiarze i kształcie, który idealnie pasuje do wyznaczonego miejsca. Konstrukcję można wzbogacić o szklane ściany w przesuwnej konstrukcji. W tym przypadku do ich produkcji stosuje się wysokiej jakości potrójne szyby, które mają doskonałe właściwości izolacyjne. Dzięki temu wnętrze ogrodu zimowego wytrzyma nawet najbardziej wymagającą pogodę i przedłuży sezon do jesiennych dni.

Produkcja aluminiowych pergoli

Aluminiowa pergola wyróżnia się oryginalnością. Każdy budynek jest inny i do tego podchodzimy. Produkcja na zamówienie pozwala nam wdrożyć całkowicie spersonalizowany wariant. Nietypowe wzornictwo i konstrukcja w dowolnym odcieniu zgodnie z próbką RAL. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wymaganiom. Dodaliśmy dwa rodzaje pokryć dachowych do anodowanej konstrukcji aluminiowej. Trwały i nowoczesny poliwęglan oraz sprawdzone szkło oferują maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Poradzą sobie z napływem gradu i wymagających promieni słonecznych. Zawsze chroni wnętrze pergoli przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Produkcja zadaszeń aluminiowych

Aluminiowe zadaszenia przekonują swoją wielofunkcyjnością. Są one przede wszystkim zaprojektowane w celu ochrony pojazdu, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze. Są one stosowane jako alternatywa dla pergoli ogrodowej. Nadaje się również jako miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych. Przed deszczem, śniegiem i nieprzyjemnymi promieniami UV. Konstrukcja wytrzymuje niekorzystne warunki pogodowe. Profile wykonane z wysokiej jakości anodowanego aluminium są uzupełnione pełnym dachem lexan. Jego długa żywotność, łatwa konserwacja i trwałość zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Najważniejszym dla nas to zadowolony klient i jakość produktów, które przyniosą mu radość i korzyści.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ

  Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Europy.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty to połączenie ponadczasowej obróbki, wysokiej jakości materiałów i bezkonkurencyjnej ceny na rynku.
 • NAJWIĘKSZE SHOWROOMY (SALONY)

  Budujemy centra pokazowe w całej Europie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć jakość naszych aluminiowych zabudowań.
 • Własna produkcja

  W naszej pracy opieramy się na własnej produkcji. Co umożliwia nam budować niestandardowe budowle ogrodowe na wymiar.
 • NAJWIĘKSZA OFERTA W UE

  Oferujemy klientom kompleksową ofertę aluminiowych zabudów ogrodowych własnej produkcji.