Jaki jest pożytek z budynków

Najważniejszym punktem jest proces budowy umożliwiający korzystanie z budynków zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy akceptacja.  Kwestia wykorzystania budynków zawarta jest w części 4 ustawy, zatytułowany Prawo budowlane, zwana wykorzystanie budynków i zapłacił za jej $ 119 -127.  Obejmuje on wszystkie zagadnienia z pozwolenie na budowę do akceptacji. 

Korzystanie z budynków odbywa się za zgodą zanim zaczną korzystać z budynku, który został niedawno ukończony, zrekonstruowany lub zmieniły się w celu jego używania. Większość ukończonych budynków może zacząć cieszyć dopiero po zawiadomieniu urzędu budowlanego. Aby otrzymać pozwolenie na użytkowanie budynku, budynek musi być zgodne z warunkami technicznymi i bezpieczeństwa, które muszą być doskonale przygotowany dom, by nie utrudniać niszczy życie i zdrowie.

Do ostatecznego zatwierdzenia jest potrzebne, aby wykazać szereg dokumentów, w tym projektu budowlanego, układanie inspektora budowlanego, wszystkie raporty z kontroli, pomiarów radonu, dziennika budowy i więcej. W przypadku gdy nie potrzebują normalnej akceptacji, konieczne jest, że właściciel co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem