MagazínŻywopłot ogród dodaje piękno i świeżość

Zadbane i wypielęgnowane żywopłoty każdą ogród. Dolną i krótki płot z pewnością może zrobić z sekatorem, ale na większej ogrodzeń lub płotów z grubszych gałęzi Nożyce ogrodowe nam nie. W tym przypadku łatwiej nasza praca trymer.

16 czerwca 2017
 
 
Zadbane i wypielęgnowane żywopłoty każdą ogród. Dolną i krótki płot z pewnością może zrobić z sekatorem, ale na większej ogrodzeń lub płotów z grubszych gałęzi Nożyce ogrodowe nam nie. W tym przypadku łatwiej nasza praca trymer.
 

 

Co to nożyce do żywopłotu

 
Trymer działa jak nożyce ogrodowe, ale ma silnik lub porażenie lub akumulator zasilany. Podstawowym narzędziem jest bar nożyce do żywopłotu oscylujących zębów. Nie ma znaczenia, jak długo tacy, co ważne, w jaki sposób nasze tak zwane nożyce do żywopłotu mieści się w dłoni. Na rutynowe prace wokół domu możemy zrobić z taśmy około 50 centymetrów. Niektóre nożyce do żywopłotu posiada funkcję, która umożliwia prowadnica do cięcia w pozycji pionowej, jak i poziomej nachylonej płaszczyźnie, która jest szczególnie przydatna przy wyższej lub złożony kształt ogrodzenia.
 

Benzonarzędzia

 
Nożyce do żywopłotu z silnikiem benzynowym rangi wśród potężnych maszyn, ale jego wadą jest to, że jest twardszy niż trymer elektrycznego lub akumulatora zasilane. Benzyna żywopłotu zwykle ważą więcej niż 5 kg, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość z trymerem czas trzymać ramiona przedłużony do przodu, warto zastanowić się, czy będziemy w stanie w wagi nożyc, kształt żywopłotu jeszcze. Wielką zaletą wersja benzynowa jest to, że nie jest oczywiście bez kabla, które utrudniają nam pracę.
 

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu


Podobnie jak w wersji benzynowej, bezprzewodowe także nożyce do żywopłotu bez przewodu zasilającego, co jest dużą zaletą. można uznać za wadę, że jest konieczne, aby naładować baterię. Akumulatorowe nożyce wersja trymer można kupić z paskiem 20-70 cm. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu nie są cięższe niż 3,5 kg, dlatego działają one bardzo wygodne. I choć wiele Škarohlídová patrzeć krzywo narzędzi akumulatorowych, akumulatorowe nożyce do żywopłotu może być zaliczana jest do najlepszych narzędzi, które wkrótce się zakochać.
 

Elektryczne nożyce do żywopłotu


Elektryczne nożyce do żywopłotu jest jednym z najlżejszych na rynku, a także tanie nożyce do żywopłotu opcja. Są one dostępne w wersji z paskiem 40-70 cm. Ich jedyną słabością jest przewód zasilający. Ale ten problem można obejść, nabywanie elektryczne nożyce do wersji trymer z linkami, który utrzymuje naprężenie kabla i tym samym zmniejszając ryzyko cięcia.