MagazínZasady przycinania żywopłotów

Miłego zabezpieczenie jest marzeniem wielu właścicieli ogrodowych. Regularne strzyżenie komplikuje i tworzy piękny mur ochronny.

Miłego zabezpieczenie jest marzeniem wielu właścicieli ogrodowych. Regularne strzyżenie komplikuje i tworzy piękny mur ochronny.
 

 

Zabezpieczenie kształcie

Ogrody na konsumentów domu rodzinnego kupić żywopłotów, które dowolnie kształtowane. Czy utrzymane ogrody pasuje niski żywopłot. Wyższe ogrodzenia są trudne do utrzymania. Prace będą ułatwiać jakości nożyce do żywopłotu lub sekatora. Można wybrać drzew iglastych i liściastych.
 

Zabezpieczenie dzikie

Zabezpieczenie dzikie są najczęściej sadzone w parkach i na terenach wiejskich. W porównaniu kształcie krzewów zajmują dużo miejsca. Jeśli masz mały ogród, a następnie podjąć trymer i krzewy starannie rzeźbić.
 

Podczas cięcia żywopłotu?

Zabezpieczenie przycina wkrótce rozpocznie drugi rok po posadzeniu. Idealny czas do cięcia krzewów liściastych jest czerwiec i październik. Gęsto rosnące żywopłoty mogą być usuwane kilka razy w roku. Doskonale miesiącami są czerwiec, sierpień i październik. Drewno ogrodzenia następnie sestřihávejte w czerwcu lub na początku lipca.
 

W jaki sposób i jaki kształt żywopłotu

Kształt i płaszczyzna zabezpieczenia mogą być utrzymywane tak, że jest napięty łańcuch, że miejsce na początku i na końcu zabezpieczenia na wymaganym poziomie. Odpowiednie narzędzia ogrodnicze wybrać w zależności od wieku i typu ogrodzenia. Instrumenty różną długość półek, ostrza na odległość i osiągów silnika. Hedgetrimmer można wybrać elektrycznej, benzyny i akumulatorowych. Krótkie paski dokładnie rzeźbić krzewów, długie szyny nadają się do leczenia większych powierzchni. Jeśli nie wiesz jak wyciąć żywopłot, i więcej, to wskazane jest, aby skonsultować się ze specjalistą.
 
Elektryczne nożyce do szczególnie nadają się do krótkiej pracy częstszego cięcia wybrać benzyną lub bezprzewodową model.
 
Podczas pracy z należytą ostrożnością, aby uniknąć obrażeń. Jeśli plotosřih obsługiwane przez przeszkolonych użytkowników, należy zapewnić im bezpieczeństwo.