MagazínWskazówka dla długich podróży: lodówki samochodowe

Jeśli planujesz długą podróż letnim samochodem, nie można obejść się bez lodówki samochodowe, co zapobiega jedzenia i picia letniej i ulegli.

Jeśli planujesz długą podróż letnim samochodem, nie można obejść się bez  lodówki samochodowe, co zapobiega jedzenia i picia letniej i ulegli.
 

Jak wybrać okno lodówki samochodowe?

Przy wyborze chłodzony schowek, powinniśmy pomyśleć o tym, jak często będziesz używać, a zatem rozważyć inwestycję. Jeśli chcesz korzystać z lodówki jedynie na krótkich dystansach lub raz na jakiś czas, to nie warto kupować drogiego modelu. Czynnikiem przy wyborze lodówki powinna być jej wielkość. To powinno być ważne, czy dopasowania lodówki i napojów 2 l.
 

Chłodnice pasywne

Najtańszy lodówki opcja na drogach są chłodnice pasywne. Są przenośne torby termoizolacyjne, które otrzymują wykładziny chłodzenia. To była lodowata i utrzymuje stałą temperaturę. Nadaje się tylko na krótkie wycieczki lub na piknik.
 

Lodówki termoelektryczne

Są fajne box podłącza się do prądu w samochodzie. Niska waga i wśród tańszych opcji. Zaangażowani okno samochodowe wyładowania baterii, i trzeba z nim pracować. Temperatura w boksie w lecie, aby zmniejszyć nawet o 18 stopni Celsjusza.
 

Lodówki sprężarkowe

lodówki sprężarki do samochodów są znacznie droższe. Boks stanie utrzymać temperaturę do -18 ° C. Są one bardzo podobne do tradycyjnych lodówek do domu. Samochód jest podłączony do prądu, ale są one również wyposażone w baterie. Chłodziarka potrwa do godz.
 
Tego typu lodówka działa bez energii elektrycznej i są odpowiednie, na przykład na drodze do morza. Wadą jest wyższa cena zakupu, większa waga i wytrzymałość. Produkowane i modele przenośnych. Wybór lodówki zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.