MagazínWiosna w ogrodzie

Mimo że jest jeszcze zimno, dni wydłużające i zbliża się wiosna rozpoczynając ogród wymaga naszej uwagi. Początek wiosny to idealny czas na rozpoczęcie sezonu ogrodniczego.

4.4.2017

Mimo że jest jeszcze zimno, dni wydłużające i zbliża się wiosna rozpoczynając ogród wymaga naszej uwagi. Początek wiosny to idealny czas na rozpoczęcie sezonu ogrodniczego.
 

 

Krok po kroku

Pierwszą rzeczą do zbierania śmieci w ogrodzie, że ogród w zimnych porach roku wiatr napowietrzane.
 
Pohrabejte trawnik i napowietrzać go vertikutátory. Chwasty i mchu z trawnika usunąć selektywnych herbicydów. Mieliśmy piękny trawnik zagwarantować zdrowe łodygi korzeni i trzeba luźnej gleby i powietrza. Chwasty i mchy dusi korzenie, więc konieczne jest, aby je usunąć. Po tych krokach, możemy wydają się mieć niewiele darń trawy. Dosejte jej potomstwem jakość trawy. Porównaj nierówności terenu za pomocą drobnoziarnistego piasku kwarcowego, a następnie posypać granulowany nawóz na powierzchni darni trawy. Wraz ze wzrostem ciepła będzie następnie skupić się na podlewanie i koszenie trawy lub cięcia. Mając to pomaga nam kosiarkę.
 
Dostosować łóżka. Odplevelte jest. Jeśli chcesz pomóc chemię, uzyskać swoje narzędzia ogrodnicze. Z odpowiedniego narzędzia jest pielenie zabawkę.
 
Oczyścić dom ze szczątków roślin i zryjte łóżkach. Rozważmy přisypání lub wymianę podłoża i dodanie kompostu z kompostu. Jeżeli gleba w okresie zimowym, jest odpowiednio schłodzone, posypać azotu glebowego wapno, aby pozbyć się szkodników i pleśni. Zapłać ściany uwagę szklarni. Te wody myjącej zmieszano z octem usunąć niepożądane formy. Wymienić pęknięte szkło i uszczelniania jest to konieczne, zaostrzenia lub wymiany śruby. W ten sam sposób wynagrodzenia szklarniach.
 
Dostosować zabezpieczenia. Pozbyć się części ponadgabarytowych z sekatora. A drzewa początek cięcia. Wczesna wiosna cięcie świadczy zwłaszcza jabłoni i hrušním. Wręcz przeciwnie, przycinanie wiśnie, morele, brzoskwinie i śliwki są dobre czekać i pokroić je w okresie, kiedy mają liści lub dopiero po żniwach. Jednakże, na sucho lub w inny sposób natychmiast usunąć uszkodzone gałęzie.
 
Proszę również pergole, altan lub innych schronisk w ogrodzie. W razie potrzeby obróbki powierzchni, aby przedłużyć okres bezawaryjnego użytkowania.