MagazínWiosenne porządki na balkonach

Wiele balkony wydają się bardziej jak wiosna magazynu, że mieszkańcy mieszkań używanych jako palarni. To wstyd, ponieważ nawet niewielki obszar można stworzyć oazę spokoju, gdzie ukryć kawę od codziennych obowiązków.

 
Wiele balkony wydają się bardziej jak wiosna magazynu, że mieszkańcy mieszkań używanych jako palarni. To wstyd, ponieważ nawet niewielki obszar można stworzyć oazę spokoju, gdzie ukryć kawę od codziennych obowiązków.
 

 

Ważne czyszczenie

Zima pęd wiosennego zmęczenia zastąpi energię, musimy użyć podczas czyszczenia. Z balkonów trzeba wyrzucić wszystko, co jest uszkodzony lub nie działa albo co nie jest po prostu balkon. Jeśli nie wiesz, gdzie na pokład małe rzeczy, które chcemy zachować na balkonie, rozważyć uzyskanie lokatorska. Pudełka do przechowywania w wielu odmianach, możesz wybrać tylko.
 

Ściany i podłoga balkonu

Balkon dużo ciepła można malować ściany. W tym przypadku konieczne jest, aby być ostrożnym, nie wydaje się przeszkadzać balkonach balkon innych lokatorów. Podłoga jest łatwiejsze. Dobrze jest jednak, aby myśleć, że zmiana w podłodze może zwiększyć istniejącą podłogę, więc pamiętać, jeśli idą do otwarcia drzwi balkonowych.
 

Dodatki na balkonie

Posiada balkon, który zaledwie kilka metrów kwadratowych, nie masz ochoty ograniczeń. Przy odpowiednim meble ogrodowe możemy wyczarować oazę komfortu i spokoju. meble ogrodowe dobiera się raczej wieżowych. Dobra obsługa sprawia nam również ławki w których miejsca.
 

Cieniowania balkon

technologia cieniowania dobrze wpisuje się na balkonie. Czasami możemy dostać się z parasolem. Parasole są na rynku w wielu odmianach. Zapewniamy większy komfort markizę. Na balkonach możemy zrobić z markizą z kontrolą na uchwycie, ale jeśli chcesz cieszyć się prawdziwym luksusem jest doskonałym wyborem markizy z napędem elektrycznym. Rynek i markizy są wykonane specjalnie dla balkonów w osiedla komunalnego.
 

Oświetlenie

Jeśli oczyścić i wyposażyć balkon siedzenia, wierzę, że będzie chciał wziąć cały dzień. I nic przyjemny wieczór z lampką wina. Rozważmy zatem oświetlenie nabycia. I nie ma elektryczności na balkonie? Dotrzeć do świec, lampionów lub papierowe lampiony i romansu masz gwarantowany.
 

Wskazówka:

Jeśli wziąć mały taras mały grill, to doskonałość. Na balkonie, możemy wybrać grill raczej elektrycznych, które są przeznaczone do grilla w pomieszczeniach. Wtedy właśnie otaczają kwiaty i zioła w doniczkach i sadzarki. Otwarta butelka wina i nasze niekończące partia balkonów może się rozpocząć.