MagazínWie man Überdachter Parkplatz für zwei Autos

Wziąłeś sekund w samochodzie rodzinnym, ale jeden z nich lub oba z dwóch prostych brakuje kryty parking? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, czy jesteś bardziej opłaca garaż lub wiata.

Wziąłeś sekund w samochodzie rodzinnym, ale jeden z nich lub oba z dwóch prostych brakuje kryty parking? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, czy jesteś bardziej opłaca garaż lub wiata.

Dobry stan techniczny pojazdu, przyczynia się również do swojego garażu. garaże budowlanych dla wielu kosztowne i czasochłonne, trochę więcej, jeśli jest to proste garaż na dwa samochody, po których alternatywą jest zatem szukać?

 

 

Betonowy garaż


Jeśli szukasz rozwiązania, które będą przypominać najbardziej klasyczny murowany garaż, tylko dla ciebie jest określana przez betonowym garażu, który jest również opcja na dwa samochody z reguły tańsze, a także mobilne i gotowe do użycia w ciągu kilku godzin lub co najwyżej jeden dzień. garaże betonowe są w rzeczywistości składa się z modułu, który jest importowany i żurawia wyposażonego we właściwym miejscu. Nie jest zatem zaskoczeniem, że beton podwójny garaż życzenia. Przy mniejszym budżecie, służył dobrze zamontowany również garaż.


Wiata

Wiata jest nowoczesnym sposobem zapewnienia przestrzeni wewnątrz. A przede wszystkim zapewnia ochronę przed wpływami atmosferycznymi.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu, przyciąga przede wszystkim niski koszt i szerokim wyborem projektu, menu i znaleźć drewno, ale również tanie Schroniska aluminiowe samochodu do samodzielnego montażu. Z różnych rodzajów pokryć dachowych, wielkości i wyposażenia dodatkowego. Wiele modeli umożliwia bezszwowe połączenie różnie ułożone konfiguracji, dzięki czemu można łatwo stworzyć schronienie na dwa samochody, ewentualnie całej floty firmowej.


Połączenie obu?

Nie wiem, czy rzucić lub garaż? Pobierz garaż z zadaszeniem. Na przykład, można droższy samochód zaparkowany w garażu, podczas gdy drugi, znowu tańsze i mniejsze pod dachem ponownie. Alternatywnie, gdzie jest zaparkowany jesteś wygodne. Jest zatem również dobrym rozwiązaniem w przypadku nabywania drugi plan samochodu tylko w przyszłości. W międzyczasie można zaparkować w garażu i szopy używany jako zamiennik brakuje pergolę lub zadaszoną przestrzeń pamięci.