MagazínW ogrodzie w nowym budynku

Właśnie skończyliśmy budowę lub odtworzonych dom i teraz nadszedł wreszcie czas na założenie ogrodu i trawnika. Tworząc ogród budzi wiele pytań i znaleźć terminowe odpowiedzi pomogą nam uniknąć potencjalnych problemów.

5.04.2017
 
Właśnie skończyliśmy budowę lub odtworzonych dom i teraz nadszedł wreszcie czas na założenie ogrodu i trawnika. Tworząc ogród budzi wiele pytań i znaleźć terminowe odpowiedzi pomogą nam uniknąć potencjalnych problemów.
 

 

Projekt ogrody

Po zakończeniu domu jest głównie na terenach wokół domu duży bałagan gruzu i pozostałości wielu chwastów. Przed założeniem ogrodu, musimy wyjaśnić, w jakim celu będziemy służyć ogród. Przy planowaniu i realizacji nas chętny do pomocy architektów krajobrazu, ale co zrobić, gdy jesteśmy już całkowicie wyszedł z funduszy, a przecież chcemy mieć przytulny ogród i celowy? Dobrze jest utworzyć mały projekt samodzielnie.
 

Projektując własną koncepcję ogrodu

Wraz z innymi członkami rodziny, dobrze jest przedyskutować to, czego oczekują od ogrodu. Jest oczywiste, że inne potrzeby mają rodziny ze zwierzętami, a następnie innych ludzi, którzy są bardzo zajęci. W dzisiejszych czasach wiele życia rodzinnego po prostu przesuwa ogrody i opcje są obfite, więc dlaczego nie puścić wodze swojej wyobraźni tylko przy planowaniu koncepcji.
 

Ogród w stylu

Styl powinien pasować do stylu domu, a także powinny być naturalnie wchłaniane do atmosfery otoczenia. Nie zapominajmy, aby wziąć pod uwagę wymiary i svahovitosti terenu. Następnie na samym materii w układzie pokojowej, wybór roślin i materiałów. Już w planowaniu ogrodu dobrze jest wiedzieć, gdzie zbudować altankę lub pergolę, a czy to będzie pergola z drewna lub innego materiału. Nie zapominając o drogę dojazdową lub chodników, zadaszony parking dla samochodów lub budowę garażu.
 

Plan pracy

Projektując ogród uformowane, dobrze jest zaplanować każdy etap prawidłowo. Energia poświęcone planowaniu płacimy w realizacji.
 

Krajobrazu

Terenowe są jednymi z pierwszych kroków. Kiedy budujemy dom, ogród mamy dużo czasu i nie zapłacić nam naszą nieuwagę ogrodem pełnym powrotem wiele chwastów i niepożądanych krzewów. Z ich usunięciu pomogą maszyny ogrodnicze, zwłaszcza nożyce i noże pędzla. Korzenie roślin plevelnatých skutecznie usunąć za pomocą nie-selektywnych herbicydów. Następnie konieczne jest model terenu w pożądane kształty. Po szorstkiej modelowania terenu następuje poprzez poluzowanie gleby, najlepiej ogród rumpel lub aerator. Potem niech terenu trzy tygodnie odpoczynku. Po tym czasie powierzchnia będzie pasował znowu i kładę wałek ogród.
 

Wybierając rośliny do ogrodu

Sadząc rośliny obserwować bieżący sezon, czy jesteś rozczarowany porażką. Wybrać rośliny z myślą, aby zapewnić, że w każdym sezonie w ogrodzie było coś ciekawego. Na wiosnę, to z pewnością będzie cieszyć kwitnące krzewy, kwiaty i świeże wiosnę. W lecie szlachetnej róży, jesień radość patrząc na kolorowych liści. I może nas urzec zimno, nawet ośnieżone zimozielonych drzew iglastych.
 

Pielęgnacja roślin

Większość roślin będzie rozwijać się lepiej, gdybyśmy zapłodnienia. W tym celu dobrze obsługiwany przez rozrzutnik ręki. W gorące letnie dni używamy nawadniania przy użyciu zestawów nawadniania. Ogród nagrodzimy dbać o ich piękno i przytulności.