MagazínTrawnik pełen mchu

Po tym, jak znika ze śniegiem na trawniku, ujawnić wszystkie swoje wady i trzymamy zastanawiasz sprężynę. Trawnik po zimie wydaje się być matowa, Mechata, często z dużą ilością brudu, dryfował przez wiatr.

3.05.2017
 
Po tym, jak znika ze śniegiem na trawniku, ujawnić wszystkie swoje wady i trzymamy zastanawiasz sprężynę. Trawnik po zimie wydaje się być matowa, Mechata, często z dużą ilością brudu, dryfował przez wiatr.
 

 

Pierwszy wiosenny pielęgnacja trawników

Z trawnika, musimy najpierw wykopać cały brud. Po początkowym interwencyjnych klasycznych narzędzi ogrodniczych, które zbiera więcej kurzu przychodzi vertikutátory, bardzo dokładny proces trawa darń. Przy użyciu vertikutátorem znaleźć miejsce, w którym wiele z tłoczonej masy całkowitego wyschnięcia i żółtawy. To strzechy.
 

Strzecha

Filc to materiał roślinny, który znajduje się między źdźbła trawy i gleby. Poszycie stopniowo rozkłada się, a utworzony z, odżywczą materiału organicznego, który jest korzystny dla murawy. Jednakże, często zdarza się, że nie rozkładają się na tyle szybko, aby utworzyć pomiędzy traw i warstwy gleby do zapobiegania przepływu powietrza i wody do korzeni źdźbła trawy.
 

Princip verticutation

Omszały trawnik frezowanie najwięcej pomocy. nie Verticutation pomóc napowietrzać trawnik do przepływu powietrza, światła, wody i nawozu. Jest to istotne w dziedzinie leczenia podtrzymującego. Spulchniający jest wyposażona w ostre noże, obracający wał. Te noże są pionowo pociąć na glebie na głębokości 2-3 mm i precyzyjnego cięcia przez górną warstwę.
 

Kiedy frezowanie

Idealnym okresem dla frezowanie trawnika jest przełom marca duben a następnie września. Trawniki w sporcie może vertikutovat częściej niż dwa razy w roku. Vertikutujeme trawnik do warunków klimatycznych. Trawnik nie powinny być podmokłe.
 

Co do wertykulacji trawnika

Trawa w posečeme, a następnie użyć rozpulchniacz. Na rynku istnieje wiele rodzajów vertikutátorů. Gdy nabycie dobrze jest myśleć przede wszystkim od wielkości obszaru, który zamierza zmodyfikować ten wskaźnik przy wyborze Wertykulator dobry mentor. Gdybyśmy Scarifier pole kolekcji, możemy zebrać szczątki dziedzinie piętrzyły. Mamy dosejeme trawnik, nawozić i nawadniać. Nawożenie trawnika nam znowu zrobić nawóz, ci osiągnąć jednolite stosowanie nawozu.