MagazínTechnologia czyszczenia wybierając basen

Czy zdecydować się na dowolnej technologii basenu, nie odpadnie nie potrzeba czyszczenia basenu wodę z zanieczyszczeń mechanicznych i kontroli pH.

05.02.2017
 
Czy zdecydować się na dowolnej technologii basenu, nie odpadnie nie potrzeba czyszczenia basenu wodę z zanieczyszczeń mechanicznych i kontroli pH.
 

 

Czyszczenie wody w basenie z zanieczyszczeń mechanicznych

Podczas usuwania zanieczyszczeń mechanicznych nie może obyć się bez filtracji. Ze względu na objętość basenu, a potem zdecydujemy kartusz łatwiejsze i bardziej wydajne filtrowanie piaskiem. Urządzenie filtr może być usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych pomagają odkurzacza w basenie. Te środki czyszczące nie tylko wyczyścić dno dobrze, ale ściany basenu. Do szybkiego wychwytywania, kwestionowanego brudu, to oczywiście mamy dostępną sieć na drążku teleskopowym.
 

Asystent czyszczenie mechaniczne

Filtracja basen uchwycić najmniejszych cząstek jest dobra, raz na tydzień lub w razie potrzeby stosowanie flokulantów. Flokulacja sprzedawany jest w postaci płynnej i ma zdolność do tworzenia i mikroskopowych zanieczyszczeń i tworzy tak, płatków, które następnie łatwiej usunięte przez filtrację.
 

Pralniczych

W oczyszczania chemicznego wody w basenie nie możemy tego zrobić bez wiedzy o rzeczywistej wartości pH wody w basenie. W oparciu o pH następnie dozuje chemiczną. Dezynfekcji wody w basenie chlorowania można przeprowadzić albo przez elektrolizę wody słonej. Chlorowanie ma jedną niepodważalną zaletę leży w kosztach technologii. Kiedy leczenie słonej wody nie można uniknąć nabycia solinators ale znów unika się manipulację i przechowywanie produktów chloru. Solinators użyć soli morskiej i złożone procesy odpadają.
 

Porada:

Prace konserwacyjne basen nie jest tak przyjemny, jak relaks w basenie. Jeśli mamy do obudowy przy basenie, oszczędność nie tylko czasu, który spędzamy w mechanicznym usuwaniu zanieczyszczeń. Pokrycia dachowego jest również ze względów ekonomicznych przecieki termiczne, zmniejsza ryzyko odparowania wody i glony. Spór ma również aspekt bezpieczeństwa. Zadaszony i zamknięty basen nie zagrażają dzieci pod nieobecność dorosłych.