MagazínTaras

Aby móc usiąść wygodnie w bliskim kontakcie z ogrodu i mają altany ogrodowe lub pergolę? Rozwiązaniem może być także taras.

 
Aby móc usiąść wygodnie w bliskim kontakcie z ogrodu i mają altany ogrodowe lub pergolę? Rozwiązaniem może być także taras.
 

 

Zacieniony taras

Taras jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks. Miłego pobytu w ogrodzie wzmocnić odpowiedni odcień, aby chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
 

Parasol

Prosty typ cieniowania stanowią tradycyjne parasole, które mają tę zaletę, że są tanie, mobilna, a obecnie z wysokiej jakości materiałów. Dzięki możliwości obracania i przechylania parasol jest jej 100% funkcjonalność jest w pełni zabezpieczona.
 

Markiza

Wygodne markizy tarasowe zapewniają cień. Większość Marquis jest wodoodporny, więc można go używać nawet w złych warunkach pogodowych. Markiza jest zainstalowanie jeszcze większym wyzwaniem niż koszt nabycia parasolem, ale jest bardzo funkcjonalny i są obecnie duże zapotrzebowanie. Na rynku są markiz przegubowych pionowe, kasety, przesuwane lub składane. Markizy są wyposażone zarówno tradycyjnego toczenia w ruchu, ale pilot zdalnego sterowania napędem mechanicznym jest tak wygodne, że trudno się oprzeć.
 

Pokrycia

Jeśli chcesz korzystać z tarasu przez cały rok, dostać dach. Pokryć dachowych dopuszcza wszelkie otwartej przestrzeni i sprzedawany jest w różnych materiałów i rozmiarów. Wysoki komfort reprezentuje rozsuwanym dachem.
 

Rolling ścianie

Idealne uzupełnienie ścian obudowy spakowane są walcowanie lub rolety. Nie tylko chroni przed działaniem promieni słonecznych, ale także wiatr i deszcz, a ostatecznie poprawić komfort prywatności. Łącząc odpowiednią obudowę i walcowanie ściany wyczarować wspólny taras przyjemne i efektywne oranżerię.