MagazínSzklarnia nie zawsze jest wykonana ze szkła

Zawsze wiąże szklarnię ze szkła, ale dzisiejsze nowoczesne materiały, szkło prasowane w tle.

May 16, 2017
 
Zawsze wiąże szklarnię ze szkła, ale dzisiejsze nowoczesne materiały, szkło prasowane w tle.
 

 

Cieplarnianych wypełnione szkłem

Jeśli zdecydowaliśmy się na zielonego szkła, konieczne jest, że szyby zostały posadzone w budowie solidnej aluminiowej. Cały dom musimy mocno zakotwiczona na solidnej podstawie. Szklarnie wykonane z roślin szklanych w pełni zgodne, ale są trudne do utrzymania, zwłaszcza w przypadku uszkodzenia szyb. W przypadku uszkodzenia, zawsze trzeba wymienić całą płytę.
 

Plastyczna szklarnia

To brzmi trochę tandetnie, ale to nie jest częstym plastik. Że wykonana jest z poliwęglanu. Poliwęglany mają doskonałe właściwości. Są one bardzo wytrzymałe mechanicznie i może dobrze zaizolować. Korzystnie osłonowa Szklarnie ogólną lekkość budynku, który nie wymaga konkretny fundament. Poliwęglan można zrobić z lekkiej konstrukcji aluminiowej.
 

Wybór materiału

Kiedy zdecydowaliśmy się poliwęglanu cieplarnianego. Wskazane jest, aby kupić dom od sprawdzonego dostawcy, który gwarantuje jakości poliwęglanu odpowiedni certyfikat. Płyty poliwęglanowe niewiadomego pochodzenia zwykle trwa długo. Albo je zniszczyć, wraz z budową pierwszego dużego wiatru lub zniszczone w trakcie promieniowania UV. Więc lepiej jest postawić na zapewnienie jakości wykonawcy.
 

Jak rozpoznać jakość materiału

Poliwęglan jakość wiedzieć nie tylko przez odpowiedni certyfikat, ale również przez jego czystej jasności. poliwęglan jakość jest wytrzymałe i elastyczne i jest wysoce odporny na wstrząsy.
 

Co nie może poradzić sobie z poliwęglanu

Nawet najwyższej jakości poliwęglanu ma jeden minus. Bo to jest prawie bezobsługowy poliwęglan, nie mamy zbyt wiele do czynienia z jego utrzymaniem. Jeśli zdecydujesz się go oczyścić, nie może w żaden sposób używać środków chemicznych ani rozpuszczalników. Należy dać nam nawet najlepszy typ poliwęglanu bezpowrotnie zniszczone. W przeciwnym razie, płyta będzie trwać bardzo dużo.