MagazínSystem energetyczny oranżerii

Ogrody zimowe są stosowane dziś nie tylko dla roślin i reszta rośnie. Jeśli planujesz przestrzeni ogrodu zimowego efektywnie, może być również z powodzeniem stosowany w celu uzyskania energii z promieni słonecznych.

June 12, 2017
 
Ogrody zimowe są stosowane dziś nie tylko dla roślin i reszta rośnie. Jeśli planujesz przestrzeni ogrodu zimowego efektywnie, może być również z powodzeniem stosowany w celu uzyskania energii z promieni słonecznych.
 

 

Pasywny system energetyczny

Jak szklarnie w ogrodach w oranżerii mogą skorzystać z tak zwanego efektu cieplarnianego oraz wykorzystanie pasywnej energii słonecznej jako źródła energii. Promienie słoneczne, które uderzają w powierzchnię osłony ogrodów zimowych, przeszklone powierzchnie tylko ciepła, ale także powietrze w ogrodzie zimowym. Promieniowanie siła energii nie jest wprost proporcjonalna do pory roku, a zwłaszcza ogródki zimowe orientację do kardynała.
 

Straty ciepła

ogród zimowy może służyć jako bufor energii. Ponieważ straty ciepła znacząco wpływać na przestrzeń życiową poza ogrodem. Przestrzeń oranżerii jest więc naturalne przejście pomiędzy zewnątrz i wewnątrz, i można go używać, aby osiągnąć wydajność energetyczną, nawet w przypadku, gdy będzie to ogród zimowy, sezonowe, a tym samym untempered. W przypadku wieloletnich ogrodów zimowych są znaczące zyski energetyczne.
 

Dosyć

Jeśli ogród zimowy był bez odpowiedniego cieniowania i wentylacji, może być w pobyt długoterminowy. Właściwe jest zatem, aby przyćmić oranżerii. Może to naturalnie uprawiane roślinności przy użyciu specjalnej folii okiennych lub przy użyciu Żaluzje, markizy lub rolety. Lepiej to można uznać za rodzaj zewnętrznej cieniowania. Optymalne wykorzystanie automatycznego czujnika, który będzie działać w zależności od potrzeb wentylacji i zacieniania ogrodów zimowych.
 

Całoroczne oranżerii i ekonomiczna eksploatacja

Aby działać hartowane zimowe mniej energii, wskazane jest, aby wybrać wdrażania dobrych materiałów izolacyjnych, które mają zdolność do akumulacji ciepła. Również bardzo wiele zależy od odpowiedniej integracji ogrodu zimowego do domu i jego orientację do kardynała. Wreszcie, ważne jest, aby wybrać nie tylko wysokiej jakości materiały do ​​budowy, ale także okładziny izolacyjne szkło okrągły rok oranżerii.
 

Realizacja ogrodów zimowych

Wraz z wdrożeniem oranżerii, mamy już w fazie planowania uciekania się do ekspertów z tradycją. Właściwe jest opcją nawiedzenia centrum demonstracyjnym, gdzie można mieć pewne typy ogrodów zimowych odkrywania korzyści i pułapki danego typu ogrodów zimowych.