MagazínSukulenty w ogrodzie zimowym

Jeśli chcesz śledzić rośliny w oranżerii ciekawe, dobrze jest nie zapominając sukulenty.

05.05.2017
 
Jeśli chcesz śledzić rośliny w oranżerii ciekawe, dobrze jest nie zapominając sukulenty.
 

 

Różnica między kaktusów i sukulentów

Laik powiedziałby, że to jeden. Kaktus lub soczyste. Ale to nie do końca prawda. Chociaż koncepcja soczyste kaktus może być także określana, ale nie tylko etykiety dla kaktusów w ogóle. Soczyste jest w zasadzie pojęcie superior i kaktusy to tylko niektóre z wielu gatunków sukulentów. Gatunek sukulentów są niezliczone.
 

Jaka jest koncepcja soczysty

Dla większości pojęć w oparciu o ich wyznaczeniu z łaciny. Podobnie, w przypadku sukulentów. Succus oznacza w soku Czeskiej. Rośliny te można traktować oszczędnie dostaw wody i są w stanie przystosować się do bardzo wymagających warunkach, w miejscach, gdzie na przemian występują okresy dotkliwej suszy i ciepła przy okresach obfitych opadów deszczu. Sukulenty mogą być bardzo małe, ale ogromny postury i są interesujące barwność co ogrody zimowe.
 

Uproszczone sukulenty dystrybucji

Sukulentów podzielone na trzpieniu, obejmują one również kaktusy, wilczomlecz, stapelia) ponadto arkusz (Tlustice, aloes, agawy), korzeń (Kedrostis), a następnie naturalnie występuje w wielu kombinacjach.
 

Warunki uprawy sukulentów

Podobnie jak większość sukulentów roślin również potrzebują dużo światła, ale sukulentów są dobre warunki oświetleniowe bezpośrednio zależnych. Aby się rozwijać, musi istnieć właściwa przestrzeń wentylacyjna, w przeciwnym razie są one podatne na różne choroby i szkodniki. Sukulenty jest dobrym miejscem do okien, najlepiej od południa lub wschodu. W ten sposób zorientowane bylina ogród zimowy jest rajem dla sukulentów. Bardzo niewielu sukulenty może obsłużyć zimę w nieogrzewanym oranżerii.
 

Sukulenty roszczeń

Sukulenty rozwijać się w dobrze przepuszczalnej gleby piaszczyste i żwirowe. sukulenty kontenerów powinny zawsze mieć otwór odpływowy, aby uciec nadmiar fugi i zapobiec gnicie korzeni. W dnie garnka lub inny pojemnik wylewać sadzenia drenaż, w zależności od wielkości doniczki, ale zawsze więcej niż 5 cm. Rośliny w łóżkach ogrodzie zimowym powinny mieć znacznie większy drenaż, spokojnie i 20 cm. Powierzchnia gleby jeszcze obejmować warstwę ściernego, która zapobiega nadmiernemu wysychaniu podłoża. Podlewać bardzo kontrowersyjny i przewietrzyć.