MagazínSól morska i jej wykorzystanie w wellness

Jak wiemy z bajek soli niż złoto nie tylko w diecie. Coraz częściej widzimy szereg zastosowań soli na pielęgnacji ciała. A jak to jest związane z użyciem soli morskiej saunie?

Jak wiemy z bajek soli niż złoto nie tylko w diecie. Coraz częściej widzimy szereg zastosowań soli na pielęgnacji ciała. A jak to jest związane z użyciem soli morskiej saunie?
 

 

Sól morska

Według mitologii greckiej bogini Afrodyta zrodziła się z morskiej piany. A jak wiadomo dokładnie rondem z niespotykaną urodą, Afrodyty, za który należna tylko wodę morską. Woda morska zawiera znaczne ilości składników mineralnych i pierwiastków, które mają wpływ na ludzkiej skórze ślad, czyści go odświeżyć, zregenerować i utrzymać jej elastyczność. Sól morska jest również częścią antycellulitowy krem.
                                                                               

Sól morska w basenach

Istnieje wiele rodzajów chemikaliów basenu i mają negatywny wpływ na ludzką skórę, z wyjątkiem soli morskiej. Tak, nawet z użyciem soli morskiej może utrzymać wodę w basenie czysta higieniczny. Sól morska jest odpowiedni dla wszystkich typów wbudowanych basenów przy założeniu wykorzystania salinátoru. Prace Salinator oparty elektrolizy. Optymalne stężenie w zakresie od 2,5 kg - 4,5 kg na 1 m3 poczucie dodatkowej wody słonej i doceniane przez wszystkich miłośników morza.
 

Wanny

Ani wiry nie może być oszczędzone na oczyszczanie z użyciem soli morskiej. Uzdrowienie kąpieli możemy również korzystać z jacuzzi w domu, w swoim własnym podwórku. Kąpiel ta jest bardzo korzystne dla osób o wrażliwej skórze.
 

Sauna i sól morska

Czy uważasz, że w saunie nie można użyć soli morskiej? Spróbuj z sauny podczas cyklu, należy użyć soli morskiej peelingu. Jak to zrobić? Po saunovacím cyklu, trzeba odpowiednio ogrzewa ciało. Wyjdźcie z sauny i masażu całe ciało sól morską i znowu przyjdziesz na chwilę w saunie. Następnie wziąć prysznic i się ochłodzić. Słony peeling usuwa martwe komórki naskórka i pomaga w leczeniu cellulitu. W przypadku pozytywnego efektu, korzystać z sauny i słony peeling raz w tygodniu.
 

Podpowiedź:

W przypadku, gdy masz bardzo suchą skórę, albo mieć dowolną chorobę, należy skonsultować się z lekarzem. Sól nie jest zalecany do stosowania bezpośrednio po opalaniu.