MagazínRóżnica pomiędzy szklarni i szklarni

Lubisz owoców i warzyw wszelkiego rodzaju? Czy znasz różnicę między szklarniami i szklarni?

Lubisz owoców i warzyw wszelkiego rodzaju? Czy znasz różnicę między arkuszmi i szklarni?
 

 

Szklarnie i cieplarnianych

Arkusz z tworzywa sztucznego jest prosta konstrukcja. Jego celem jest ochrona roślin przed bezpośrednim nasłonecznieniem, deszczem i wiatrem. Ludzie często myślą, że jest to opcja tańsza cieplarnianych. Arkusz z tworzywa sztucznego nie pozwala na całoroczną uprawę warzyw i roślin, jak robi cieplarnianych. Inną funkcją jest zapobieganie szklarni szybkie odparowanie wilgoci z ziemi. Z drugiej strony, nie może ochrony roślin przed mrozem parterze.
 
Cieplarnianych z tworzywa sztucznego ma strukturę stali ocynkowanych profili jest pokryta laminowanej folii polietylenowej, która może być w razie potrzeby. Montaż jest bardzo prosty, jest również możliwe, arkusz z tworzywa sztucznego za każdym razem, ile potrzeba do przenoszenia, który nie znajduje się w szklarni. Muszą być dobrze zabezpieczony, tak że wiać wiatr lub uszkodzenia.
 
Arkusz z tworzywa sztucznego należy mylić ze szklarni, służy tylko do ochrony roślin.
 

Szklarnia pozwoli całoroczną uprawę roślin

Dla tych, którzy chcą rośliny przednie rośnielub rozwijać je przez cały rok, jest rozwiązaniem lepszym cieplarnianych. Odpowiednie szklarnie z poliwęglanu, które są bardzo odporne, mają doskonałe właściwości termoizolacyjne i ich konserwacja jest bardzo łatwa. Inną opcją są szklarnie z konwencjonalnego szkła. Wymagane jest, aby mieć wystarczającą liczbę okien domu dla wentylacji.
 
Także zbudować szklarnię można zrobić samemu. Na jego miejscu w ogrodzie nie jest konieczne pozwolenie na budowę. Modele serii U nie jest konieczne w celu przygotowania betonu zewnętrzną ściankę. Modele dostępne są wystarczająco solidne podstawy.
 
Szklarnie można kupić w różnych rozmiarach, jest możliwe, aby wygrzać, jeśli rosną je na brzuchu lub egzotycznych roślin, a także oświetlenia. Szklarnie może być zbudowany jako część ściany domu lub wolnostojące, które wykorzystują cały dzień słońce. Crest wysłany szklarnię z północy na południe, tak, że rano słońce już obsługiwane przez jego partię, iw południe podczas intensywnego promieniowania słonecznego, promienie działają tylko na niewielkiej części szklarni.