MagazínRola oranżerii

Ogród zimowy pozwala nam być na zewnątrz a wewnątrz. Może rozwiązać kwestię pobytu poza domem i poza bardzo przebiegły. I w zasadzie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać z wygody domu w połączeniu z naturą w każdą pogodę i porę roku.

 
15 czerwca 2017
 
Ogród zimowy pozwala nam być na zewnątrz a wewnątrz. Może rozwiązać kwestię pobytu poza domem i poza bardzo przebiegły. I w zasadzie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać z wygody domu w połączeniu z naturą w każdą pogodę i porę roku.
 

 

Ogrody zimowe Origin

Pochodzenie oranżerii można prawdopodobnie znaleźć w podręcznikach botaniki. ogrody zimowe zostały zaprojektowane specjalnie do uprawy roślin egzotycznych. To było w zasadzie duże szklarnie, które znacznie później doprowadzono do nich mogą także odpocząć. Obecnie popularne ogródki zimowe tyle, że nie są już przywilejem zamożnych ludzi. Są to popularne miejsce na relaks i ogólnie poprawić jakość życia współczesnego.
 

Budowa oranżerii

Obecnie budowa ogrodów zimowych z drewna, ale wydaje się, że coraz częściej wykonana z aluminium. Aluminium jest ponadczasowy materiał o odpowiedniej obróbce powierzchniowej nie tylko daje lepszą trwałość, ale może być wizualnie bardzo przystosować. Jest lekki i twardy w tym samym czasie i może być wizualnie bardzo miękkie i subtelne lub bardzo wyraźne. Zakres jego wygląd jest bardzo szeroka. W budownictwie podane dzisiaj wysoki popyt w szczególności możliwością poruszania się, oznacza to, Otwierany dach oranżerii.
 

Elewacje oranżerii

Niezależnie od struktury z dowolnego materiału, duży nacisk kładzie się na oranżerii obudowy. Konstrukcja jest uzupełniona o dużych płaskich izolacyjnej niełamliwego szkła lub poliwęglanu. To jest bardzo ważne. Ponieważ przestrzeń nasłonecznienie ze światłem dziennym zaliczają się do głównych walut oranżerii. Jednak wraz z obudową, konieczne jest, aby rozwiązać oranżerie cieniowania, ponieważ, jak wiadomo, jest na tyle mało, a na promieniowanie słoneczne, jest podwójnie prawdziwe.

 

Ogrody zimowe cieniowania

oszklenie izolacyjne mogą być uzupełniane folią bezpieczeństwa, który może służyć jako ochrona przed promieniowaniem UV lub markizy lub rolety, to na pewno zwiększenie satysfakcji użytkownika z oranżerii kosmicznych. Ten komfort może także zwiększyć możliwość automatycznego sterowania technik cieniowania gdy nowoczesna technologia pozwala na sterowanie techniką cieniowania telefonu komórkowego lub innego komputera.

 

Ogrzewanie i wentylacja ogrodów zimowych

Jeśli chcesz letni ogród zimowy rundę, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na jego ogrzewania. Właściwe wydaje się ogrzewanie podłogowe. Optymalnym rozwiązaniem jest następnie osadzony element grzewczy do ściany obwodowej oranżerii. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wentylacja i ogrzewanie nie idą w parze, są one dobrze zaprojektowane oranżerii i konieczność iść w parze. Jak technologia ekranowania, wentylacji i ogrzewania mogą być sterowane za pomocą technologii komputerowej.