MagazínRobotic Odkurzacz można przestać się martwić o odkurzanie

Nie chce zajmować się codziennymi czyszczenia podłóg? Jaśniejsze go z praktycznym robota odkurzacza.

Nie chce zajmować się codziennymi czyszczenia podłóg? Jaśniejsze go z praktycznym robota odkurzacza.

Jak możemy scharakteryzować robota odkurzacza? Jako dobry i ciekawych pomocników w gospodarstwie domowym. Są one przeznaczone przede wszystkim do utrzymywania swoich podłogi. I to całkowicie automatycznie, bez potrzeby korzystania z odkurzacza, który nie skomplikowanej pielęgnacji. Z wyjątkiem opróżniania zbiornika zanieczyszczeń. W przeciwnym razie, odkurzacz może pracować samodzielnie. I jak mam wybrać?

 

Co należy zautomatyzowane odkurzacze wiedzieć?


Po pierwsze, spójrzmy na to, co należy wiedzieć, takiego robota odkurzacza. Głównym wydarzeniem zdecydowanie powinien mieć dobrą zdolność do zasysania najróżniejsze powierzchnie. Jako przykład, można wymienić:
  • Pływające podłogi z drewna
  • Linoleum i płytki
  • Dywany wykonane z różnych materiałów

Odkurzacz powinien być w stanie nie tylko do danego obszaru bez próżni trudności, ale także płynnie przejść z jednej powierzchni na drugą, co jest korzystne, jeśli stosowanie powinno bieżniki.

Prawidłowa orientacja jest podstawą

Ponieważ zautomatyzowane odkurzacze działa całkowicie na własną rękę, muszą być w stanie łatwo poruszać się w przestrzeni i radzić sobie z pułapek i przeszkód, które są w niej, powinny zatem ominąć nie są drukowane. I oznacza to możliwości związane z faktem, że w przypadku zakłóceń dociera obejściowy. Właściwa orientacja w przestrzeni, jednak należy również wiązać się z faktem, że w określonym terminie do czyszczenia robota próżniowym nie zabraknie ani jednego miejsca w domu.

Żywotność akumulatora oraz ładowania

Każdy zrobotyzowany odkurzacz jest również stacja dokująca, która porusza się, czego potrzebuje, aby naładować baterię. Właściwa próżniowo powinien być w stanie znaleźć bez problemu podczas ładowania powinno nastąpić tak szybko, jak to możliwe. Podobnie właściwe jest, aby spojrzeć na ogólną pojemność baterii - tak że odkurzacz na jednym ładowaniu mógł bez problemu nawet większy obszar próżniowej. Tak więc większa pojemność baterii, tym lepiej.


Co może również dostarczyć robota odkurzacza?

Bardziej skomplikowane i kosztowne modele w tym samym czasie z pojedynczych szczotek, odpowiednio, nawet z brudu w rogach. Wiele z nich jest połączona z uchwytem mopa znośnie odkurzanie i zmywanie.

Alternatywnie, możliwe jest nie tylko bezpośrednio, ale także sterowanie zaprogramowane tak, że sapped w zależności od konkretnych potrzeb. Alternatywnie, można mieć nowych funkcji próżniowa wirtualnych ścian, które można dokładnie zdefiniować przestrzeń, w której się poruszają. Lub czujniki bezpieczeństwa, które uniemożliwiają upadek ze schodów.