MagazínPrzygotuj się do sezonu pływackiego

Czy masz basen w domu? Nie zapomnij o regularnej konserwacji.

Czy masz basen w domu? Nie zapomnij o regularnej konserwacji.
 

 

Uruchomienie basenie

Przed przystąpieniem do wypełnienia na basen, to musi być, zwłaszcza po zimie, oczyszczone z zanieczyszczeń. Prawidłowe czyszczenie basenu łatwiej później, gdy uzdatniania wody. Należy również sprawdzić filtr i zmierzyć pH wody. Bądź chlorowanie, co jest absolutnie konieczne.
 

Basen Pielęgnacja

Basen w ogrodzie nie jest pozbawione właściwej opieki. Tylko w ten sposób nie będzie pływać w zielonej wody. Ze względu na obawy o basenie nie jest zniszczenie błony. Sprawdź właściwego filtracji wody, jeśli jest zakłócony, kąpiel to nie będzie przyjemne. Podczas sezonu pływackiego, basenu pojawiają się na ścianach różnych zanieczyszczeń osadzają się na poziomie lustra wody. Stale można usunąć za pomocą odkurzacza basen.
 

Usunięcie grubego brudu

Wszystkich żyjących organizmów brud, ponieważ brud na dnie basenu jak piasek, kamienie i zgniłych liści, usuń zamiatanie lub ssania. Zanieczyszczenia pływające wybrać za pomocą filtrów. Wraz z puli powinny także nabyć sprzęt do jego utrzymania. Będą one również pomóc plandeki.
 

Utrzymanie basenu przy użyciu środków chemicznych basen

Woda w basenie regularnie dezynfekować, że nie tworzyć zarazki. Odnosi się to także do naziemnych basenów. Używać preparatów chlor, które znajdują się w postaci granulatu chloru lub tabletki. Jeśli jesteś w oczach basen bite, paradoksalnie, chodzi o to, że przydałoby się trochę chloru. Granulki i tabletki chloru zniszczone bakterie i glony.
 
Do czyszczenia basenu można korzystać z wszelkiego rodzaju środków czyszczących, produktów basenowych usuwania rdzy i kamienia, aby zapobiec gromadzeniu się brudu na ścianach basenu. Można również kupić produkty do konserwacji wykładziny basenie. Jeżeli pula zazimujete dobrze, wiosna oszczędzając wysiłek. Poziom wody wystarczy wyciąć kilka centymetrów, należy odłączyć wszystkie urządzenia i przewody. Następnie wystarczy połączyć na zime brezentem.