MagazínProste i skuteczne rozwiązanie do przechowywania drewna

Jeśli mieszkasz w domu z ogrodem, wiemy, czy to lato czy zima, suche drewno jest zawsze potrzebna. W grilla latem i zimą do ogrzewania w kominku. A nawet jeśli to głosi, żyjmy dzisiaj, w przypadku drewna jest niestety prawda. Drewno powinno być odpowiednio suchy, a jako najlepsze zrębki świeże, to jest nałożenie posiekane bezpośrednio po odpowiednim stojaku, na drewno.

16 czerwca 2017
 
Jeśli mieszkasz w domu z ogrodem, wiemy, czy to lato czy zima, suche drewno jest zawsze potrzebna. W grilla latem i zimą do ogrzewania w kominku. A nawet jeśli to głosi, żyjmy dzisiaj, w przypadku drewna jest niestety prawda. Drewno powinno być odpowiednio suchy, a jako najlepsze zrębki świeże, to jest nałożenie posiekane bezpośrednio po odpowiednim stojaku na drewno.
 

 

Składowanie drewna

 
stal stojak do przechowywania drewna jest bardzo proste rozwiązanie jeszcze estetyczne. rack Drewno budowlane jest tak skonstruowany, że można go nosić dużą masę, podczas gdy w tym samym czasie jest w stanie chronić drewno przed niszczącym drewno grzybów i szkodników.
 

Konstrukcyjne stoiska

 
Podstawka rama wykonana jest z wysokiej jakości powierzchni stalowej traktowanej przez odkurzanie, który wygląda bardzo elegancki wygląd i chroni przed korozją. Prostokątne profile w kształcie litery U, zapewniają optymalne podparcie i stabilność, a połączenie jest wzmocnione za pomocą elementu dystansowego.
 
Budowa stoiska jest zakończona przez pokrywę, która wykonana jest z poliestru. Regulowanej pokrywy odpowiednio dostosowana do bieżącej wartości przechowywanej drewna.
 

Struktura montażu

 
Stojak na drewno jest dostarczane jako zestaw i może być łatwo, zgodnie z instrukcją, połączonymi z kluczem. Regulowana osłona jest po prostu umieszczone w górnej części stojaka może służyć natychmiast. Ze względu na materiały stosowane jest całkowicie konserwacji. stojaki drewniane są produkowane w różnych rozmiarach. Najmniejsza ramka ma długość 1,2 metrów i nie muszą być dopasowane, to gotowy produkt. Największy ramka ma długość 3,6 m.
 

Porada:

 
Praca z drewna Dbamy drewna wózka. Wózek transportowy z łatwością zmieści się pomiędzy ramą a solidnej ramie stalowej i opon stałych, należy przejść nawet najbardziej wymagającego terenu w ogrodzie. Pojazd został zaprojektowany, aby był łatwy w obsłudze nawet przy pełnym obciążeniu.