MagazínPomocnicy bezprzewodowe w ogrodzie

Narzędzia akumulatorowe i maszyny są coraz częściej wykorzystywane również w ogrodach.

Narzędzia akumulatorowe i maszyny są coraz częściej wykorzystywane również w ogrodach.
 

 

Doradcy do palnika

Wiertarko rozważyć dzisiaj być zupełnie oczywiste, więc dlaczego nie korzystać z narzędzi na bateriach w ogrodzie? Przy odpowiednim rodzaju nie martwić się o słabej wydajności. Zaawansowane baterie litowe i silniki bezszczotkowe może zrobić to samo zadanie jako technologia benzynowej. Nie eliminuje hałas, spaliny i naładować artykuły wystarczą 230 V. Inne zalety to łatwość obsługi i niską wagą, ale również niższa cena zakupu.
 

Elektryczność zamiast benzyny

Akumulator o dużej pojemności zapewnia taką samą energię jak zbiornik benzyny. ładowarki jakości może obsługiwać baterię naładowaną bardzo szybko. Jeśli masz dwie baterie można łatwo uzupełnić. Po rozładowaniu akumulatora i umieścić go w nożyce do żywopłotu z akumulatorem silnika przy całkowicie naładowanej baterii.
 

Prosta obsługa

Maszyny ogrodnicze do napędu baterii, na przykład odkurzacze są bardzo proste w użyciu. Maszyna Aku jest bardzo lekki, a tylko minimalne wibracje i łatwą obsługę. Nie dostaniesz w pracy lub oglądania telewizji kablowej tyle benzyny w zbiorniku. Baterie litowe mają dużą pojemność. Naciśnięciem przycisku można włączyć i wyłączyć urządzenie.
 

Minimalny koszt

Tankowanie silników czterosuwowych jest dość czasochłonne i musimy brać pod uwagę aspekty finansowe. Podczas gdy baterie mają długą żywotność. Nie ma potrzeby, aby zastąpić je tak często. Sprzęt ogrodowy z silnikiem spalinowym jest również kosztowne. Cena nabycia narzędzi akumulatorowych jest wyższa, ale ostateczna.
 
Nie masz żadnych innych kosztów. Narzędzia akumulatorowe jest również ze względu na możliwość zmniejszenia prędkości znacznie ciszej i nie zużywa się tak szybko. Nie martw się, na przykład, że wlać oleju lub technik złej benzyny. Dzięki technologii baterii, ponadto nie boją się pracy lub kobiet. W ten sposób część swoich obowiązków łatwiej rozpowszechniać.