MagazínPleśń w miejscach niemieszkalnych

Pleśń jest nie tylko nieestetyczne, ale także bardzo szkodliwe problemy zdrowotne. I tak jak w dzielnicach mieszkaniowych przeszkadza nam w warsztatach, garażach i innych miejscach.

3.4.2017

Pleśń jest nie tylko nieestetyczne, ale także bardzo szkodliwe problemy zdrowotne. I tak jak w dzielnicach mieszkaniowych przeszkadza nam w warsztatach, garażach i innych miejscach.
 

 

Pleśń w pomieszczeniach nieogrzewanych

Jeśli garaż nie jest w domu, to jest prawdopodobne, że nie utonie. A jeśli tak, to raczej nieregularnie, wykorzystując nagrzewnice mobilne. Wilgotne, które nie posiadają otworów, sączy w ścianach i sporadycznym ciepło, jest środowiskiem, które odpowiada wzrostowi pleśni.
 

Pleśń na ścianach i Zdrowia

Wskazać, że pleśń w garażu to nic się nie do pokonania, ale jeśli przebywają w garażu jako warsztat, zawsze dobrze jest wiedzieć, że nawet w sporadycznym kontakcie ze szkodliwymi grzybami. zarodników powietrzu nieprzyjemne zapachy i uszkodzenie błony śluzowej dróg oddechowych i niższą odporność. Ponadto, ściany nie wyglądają wcale miły i szybko rozprzestrzeniać.
 

Pierwsza pomoc przed pleśnią

Lepiej niż kurs pierwszej pomocy, to jest profilaktyka, ale jeśli pleśń w garażu nie ma potrzeby, aby zminimalizować wilgotność. Następnie zmniejszyć regularne wietrzenie, ale także ogrzewania w chłodniejsze pory roku. Pleśń jest konieczność upłynnienia preparaty przeciw pleśni. Jeśli grzyb głęboko w gipsie, to należy jednak całkowicie usunięte. Zatracić się znowu farbą penetracji, a następnie pomalować powłok odpornych na mączniaka.
 

Wysoka wilgotność

Wszystkie te kroki, jednak długoterminowy wzrost wilgotności w pomieszczeniu i dobrze jest rozważyć zakup osuszacza w celu zmniejszenia wilgotności może zrobić bardzo radykalnie. Osuszacze są wyposażone w zbiorniki na kondensat. W przypadku przepełnienia odwilżacz wyłącza się.