MagazínPlanowanie ogrodu

Właśnie zakończył budowę domu i teraz hurra do ogrodu? Modyfikowanie terenu? sadzenia drzew? Trawa? Rośliny? Praca jest wciąż za mało. Ci, którzy mają domy, wie, że dbanie o dom i ogród nie jest trwały brak pracy. Ale stopniowo.

05 kwietnia 2017
 
Właśnie zakończył budowę domu i teraz hurra do ogrodu? Modyfikowanie terenu? sadzenia drzew? Trawa? Rośliny? Praca jest wciąż za mało. Ci, którzy mają domy, wie, że dbanie o dom i ogród nie jest trwały brak pracy. Ale stopniowo.
 

 

Plan

Tak, najpierw w domu z moją rodziną Stworzenie planu. Strategia lub koncepcji, jak i ciebie będą pracować w ogrodzie, aby kontynuować. Czego oczekujesz od ogrodu. Czy chcesz, żeby po prostu odpocząć? Dbać o łóżkach roślinnych lub cieszyć się powodzi kwiatów. I nie zapomnieć o dzieci i zwierzęta, a oni mają swoje własne potrzeby. Przed leczenia, układ terenu i myśleć o jego osobliwości. Jeśli chcesz podkreślić lub umniejszać. Planujemy zbudować meble ogrodowe? Pergola lub altanka? Byliśmy na ich ziemi do budowy garażu? Albo po prostu zadaszony parking? Jak możemy rozwiązać dróg dojazdowych?
 

Praca w terenie

Ziemia wokół nowych budynków zazwyczaj nie wyglądają przytulnie. Jest to dla nich dużo resztek materiałów budowlanych, gruzu i innych niepotrzebnych rzeczy. Ani szef Zielonych nie pękają podczas budowy. Dlatego konieczne jest, aby uprawiać ogród dostępne z ziemi. Po pierwsze, stosowania nieselektywnych środków chwastobójczych odrośli, nożyce ogrodowe i obróbki szczoteczki do usuwania niepożądanego szczotki i chwastów. Potem trzeba zmodyfikować lub przekształcenia nas w planowanym kształcie i aeratora, aby ją poluzować prawidłowo. Pozwól terenu już resztę domu, niech tak. Siadaj. Więc idealnie dwa lub trzy tygodnie. W tym czasie możemy zaplanować kolejne kroki.
 

Drzewa i rośliny w ogrodzie

Przy wyborze drzew zacząć od wielkości ogrodu. Pamiętaj, aby dowiedzieć się, w jakich proporcjach drzewo, które chcesz rozwijać. Należy również pamiętać, że drzewo będzie wyróżniać się tylko wtedy, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca wokół nich. Podobnie wybrać rośliny ze względu na to, czy jest to zacienionych lub słonecznych miejscach. Przy wyborze roślin, należy zwrócić uwagę, ile czasu spędzasz opiekuńczy dla ogrodu. To zajmuje trochę czasu, zanim będziemy nagradzani za łóżek opieki ogród w rozkwicie. Nie możemy zatem być również dodane do sadzenia w doniczkach lub skrzynkach balkonowych. W szczególności projekt donice uatrakcyjnić każdy ogród. Rozważmy także pnącza w mury oporowe lub pergoli. W ogrodzie będzie jeszcze bardziej kameralne dzięki nim.