MagazínPióro dla psa: jak wybrać i dbać o niego

Jeśli mamy psa w ogrodzie, od czasu do czasu, gdzie mamy do czynienia z nim. Może kiedy się odwiedzić z małymi dziećmi lub z innym psem. W tej chwili mamy odpowiednią hodowlę psów.

May 12, 2017
 
Jeśli mamy psa w ogrodzie, od czasu do czasu, gdzie mamy do czynienia z nim. Może kiedy się odwiedzić z małymi dziećmi lub z innym psem. W tej chwili mamy odpowiednią hodowlę psów.
 

 

Hodowla i pies

Jeśli pióro uczyć psa od dzieciństwa, więc pies wkrótce zrozumieją, że hodowla nie jest karą. Od początku powinna mieć pióro pies wyposażony w odpowiednio dużej budy. Dobrze jest też dać psu do jedzenia hodowli. Nie tylko, że wkrótce do niego przyzwyczaić miło reguła, ale także napisał, kiedy nikt nie będzie przeszkadzać grub.
 

Hodowla i higiena dla psów

Nie powinniśmy mieć psa w hodowli zamknięty na stałe. Na jego zdrowego rozwoju jest potrzebne, aby dać mu mnóstwo ćwiczeń poza piórem. Poza tym, ten pies nauczy się przestrzegać higieny i nie trzeba sprzątać psie odchody w pióra, które znajduje się w pióra, nie tylko z higienicznego punktu widzenia nie do przyjęcia.
 

Jak powinien wyglądać prawidłowy piórem

Hodowla pies powinien być zbudowany pod osłoną pies był narażony na przeciągi. Jeżeli projekt zagraża, powinniśmy wybrać pióro, które obejmuje trzy pełne strony, aby zapobiec przeciągów. Rozmiar długopisy oczywiście dobrane uwzględniając rasę psa, a także od liczby użytkowników pióra. Wydaje się jednak, że bardziej właściwe jest, aby zawsze mieć jedno pióro dla jednego psa. Pióro powinno być oczywiście wyposażony w izolowanej budy.
długopisy materiałowe
 
Idealny materiał do budowy hodowli dla psa, jest metaliczny cynk, która zapobiega korozji konstrukcji. Konstrukcja jest odpowiedni do wykonania, drewniane deski, które są zaopatrzone w powłoki przeciw grzybom i wilgoci.
 

Pióra napełniania kraty

Kraty długopisy pies powinien być zaprojektowany tak, że są one bezpieczne. Kratowe panele oznacza albo sieci o oczkach o wymiarach 50 x 50 mm lub pręta o średnicy 8 mm, o skoku 85 mm.

 

Długopisy podłogowe

Pióra podłogowe PSA może być wykonana z betonu, ale jest korzystne z cetrisových desek podłogowych. Może być również wyposażony Deski heblowane.