MagazínPilarki

Sezon grzewczy się skończy, ale dobry menedżer już myśli o następnej zimy i przygotowanie drewna opałowego. Bo kto jest przygotowany, nie jest zaskoczony.

Sezon grzewczy się skończy, ale dobry menedżer już myśli o następnej zimy i przygotowanie drewna opałowego. Bo kto jest przygotowany, nie jest zaskoczony.
 

 

Dlaczego uzyskać splitter opału?

Przygotowanie drewna do kominka lub kotła wymaga znacznego wysiłku. Ci, którzy przygotowują drewna, wie, że ogrzewa się co najmniej dwukrotnie. Po pierwsze, w trakcie przygotowania, a następnie w trakcie ogrzewania. Bez kalach, siekiery prawdopodobnie nie może zrobić, ale prace mogą znacznie złagodzić zakup rozgałęźnika. Jak, ale wybrać tę właściwą?
 

Co pilarki kupić?

Przy wyborze pilarki spotkać dwa rodzaje poziome i pionowe, ale oprócz tych wskaźników jest ważnym zagadnieniem mobilności pilarki, ilość drewna, które jest w stanie procesu, ale również kwestia bezpieczeństwa i komfortu pracy. konsumenci Splitter kupić tak, że możemy pracować łatwiej, dlatego ważne jest, aby starannie wybrać.
 

łuparka pozioma

Solidna Łuparka pozioma dzieli kłody o długości 25-53 cm. pilarki wydajności wynosi 5 ton. Dzielimy drewna w wygodnej pozycji i nevysilující i splitter musi być umieszczony na stole warsztatowym. Bezpieczeństwa jest zapewniona przez dwuręcznego pracy maszyny. Sześć ramię klina dzieli dziennik w jednym cyklu roboczym. Zaletą urządzenia jest jego mobilność. Posiada stabilne koła skoku łożyska.
 

łuparka pionowa

Maszyna ta przeznaczona jest do obsługi dużych ilości drewna. Łuparka pionowa drewno może obsłużyć od 55 do 105 cm. Odchylanie tabeli podział jest wyposażone w blokadę bezpieczeństwa. Silnik hydrauliczny i siłownik dwustronnego działania zapewnia wysoki komfort pracy. Dwuręczny operacja zapewnia, że ​​rozdzielacz zatrzymuje się, gdy usuwamy rękę z uchwytu. Splitter ma wózek z kołami, co zapewnia jego mobilność.