MagazínPielęgnacja wody w wannie z hydromasażem

W przypadku, że możemy korzystać z udogodnień własnym jacuzzi lub basen rozważa nabycie zawirowania, dobrze jest zastanowić się nie tylko jak będziemy cieszyć się krystalicznie czysta woda, ale także od tego, jak czystość wody możemy trzymać w wannie z hydromasażem.

5.09.2017
 
W przypadku, że możemy korzystać z udogodnień własnym jacuzzi lub basen rozważa nabycie zawirowania, dobrze jest zastanowić się nie tylko jak będziemy cieszyć się krystalicznie czysta woda, ale także od tego, jak czystość wody możemy trzymać w wannie z hydromasażem.
 

Czysta woda w jacuzzi

Miło jest być w stanie zanurzyć się w czystej wodzie i zrelaksować się w musującego masaż całego ciała. To jest bardziej przyjemne, kiedy można sobie pozwolić na tę radość w swoim własnym jacuzzi. To nie tylko prywatność, ale także na to, aby cieszyć się komfortem Kiedykolwiek chcemy. Mamy też pewność, że jeśli jacuzzi i woda w odpowiedniej opieki, nurkowanie z nas i naszych dzieci do wody, która jest wolna od wad. Utrzymania jakości wody w wannie, wymaga pewnych zasad, zgodnie z którym będziemy mogli cieszyć się krystalicznie czystej wody.
 

Co to jest pH?

Te datę (z angielskiego potencjału wodoru), który określa potencjał wodoru lub inny wykładnik wodoru. Co oznacza liczbę wyrażających kwasowości lub zasadowości w roztworze, w tym przypadku wody. Jest skali logarytmicznej, w zakresie od 0 do 14, w którym obojętny woda powinna mieć w standardowych warunkach idealnie pH 7. Kwaśne roztwory o wartości pH poniżej 7, i zasadowe roztwory o pH większym niż 7. Jest prawdą, że im mniejsza jest wartość pH roztworu kwaśnego wynosi mniej niż kwas silniejsze naprzeciwko zasada ma zastosowanie do roztworów alkalicznych.
 

pH wody w basenie

Mogliśmy korzystać z prywatnych jacuzzi lub basen w ochronie zdrowia ważne jest, aby utrzymywać wodę w normie. Jeśli woda jest zanieczyszczona, musimy dokonać korekty. Jednakże, nasze interwencje były skuteczne, dobrze jest znać pH wody edytowany. Przed każdym modyfikacji konieczne jest, aby najpierw zmierzyć pH. W warunkach domowych możemy najlepiej służyć papierka lakmusowego lub spadek testerów. Jeśli wartości mierzone są nie w granicach dopuszczalnych (7,0 do 7,4), konieczne jest, aby zorganizować natychmiastową korektę. Efektywne wykorzystanie środków chemicznych basen zawsze szanując rzeczywistą pH wody.
 

Co oznacza termin twardej wody

Twardość wody odzwierciedla zawartość rozpuszczonych tlenków. Najczęściej jest to tlenki wapnia i magnezu. Twardość wody wpływa na wodę pitną i gorącej wody. Ma to wpływ w szczególności smak wody i tworzenia się osadów. Może to być tymczasowe lub stałe. Twardość wody monitora za kroplówki lub tabletek testerów. Twardość wody w basenie nie powinna być większa niż 18 N jest wymagane przejście do np
Ava.
 

Monitorowanie

Kontrola wody w jacuzzi lub basenie zapewnić co najmniej 1 miesiąc. Jeśli to konieczne, oczywiście, częściej.