MagazínParasol - w lecie konieczności

Kochamy słońce, ale na tyle wystarczy. Dlatego, parasol lub dowolny cieniowania istotne. Parasol jest po prostu najszybszy, tanie i proste rozwiązanie, stworzyliśmy cień gdzie musimy teraz.

May 17, 2017
 
Kochamy słońce, ale na tyle wystarczy. Dlatego, parasol lub dowolny cieniowania istotne. Parasol jest po prostu najszybszy, tanie i proste rozwiązanie, stworzyliśmy cień gdzie musimy teraz.
 

 

Materiały

Z tego, co można zauważyć na pierwszy parasol jest tapicerka. Dobry parasol powinien być wykonany z materiału, który jest nieprzepuszczalny dla światła UV, jest cienka, mocna w napięciu podczas gdy czas szybkoschnąca. Idealnie tkaniny impregnowano odpychać wodę parasola i zanieczyszczeń.
 

Kolor parasol

Jest możliwe, że możemy uzyskać Parasol w imprezie promocyjnej, ale jeśli szukasz ponadczasowej parasol że do mebli ogrodowych przynieść spokój, wygodę i elegancję, korzystne jest, aby wybrać z szerokiej gamy naturalnych kolorów, bez dzikich wydruków. Taki parasol z pewnością stanie się ozdobą mebli ogrodowych i nie tylko pewnego rodzaju cieniowania rozwiązanie awaryjne.
 

Struktura

Struktura materiału parasol jest również bardzo ważne. Wskazane jest, że konstrukcja parasola są lekkie natomiast siły nośne żagla słonecznego w przypadkach nagłych podmuchów wiatru. Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie ze stali z przegubem obrotowym, które umożliwia ustawienie idealne cieniowania.
 

Ustanowienie parasol

Jest to niewłaściwe pręta parasol kija swobodnie w glebie. Zawsze dobrze jest zabrać ze sobą parasol także z odpowiednim stojaku. Robiąc zakupy, upewnij się, że rura na parasole montażowymi, ma taką samą średnicę jak wybrany przez nas parasolka. Kątowe parasol może być wykonana z tworzywa sztucznego. Ten typ jest dla większych obciążeń parasolem wypełnionych wodą lub piaskiem. Jednak w przypadku większych markiz jest korzystną zasadę granit, co zapewnia odpowiedniej stabilności parasolka.