MagazínOrganizacja miejsca w szklarni

Czy przygotować łóżka do uprawy warzyw w szklarni? Po pierwsze, powinniśmy rozplanować co rośnie i gdzie kładziemy warzywa.

Czy przygotować łóżka do uprawy warzyw w szklarni? Po pierwsze, powinniśmy rozplanować co rośnie i gdzie kładziemy warzywa.
 

Jak zorganizować przestrzeń w szklarni

Po pierwsze, narysować rzuty swojej szklarni i na tym rysunku należy wypełnić wszystkie rodzaje warzyw chcesz się rozwijać. Każdy rodzaj warzyw powinno być łóżko kwiatu. Najczęściej warzywa uprawiane w łóżkach złożone w kształcie litery U, co oznacza, że ​​ścieżka prowadzi z których dostęp do wszystkich miejsc. Kwietniki powinny być rozdzielane według potrzeb siebie i roślin. Układ powinien mieć logiczną strukturę.
 

Zasady uprawy w szklarni

  • Cieplarnianych wymaga uwagi przez cały rok
  • Na początku stycznia, wskazane jest, aby przeprowadzić konserwację całej szklarni, cieplarni, w tym konserwacji, nawożenie, itp
  • W szklarni jest to konieczne w celu wentylacji, zarówno ręcznie lub za pomocą automatycznego systemu wentylacyjnego
  • Regularnie usuwać chwasty
  • Śledź regularnie szkodniki, takie jak ślimaki, mrówki, mszyce, etc.
  • Uprawy na czasie uzyskać wsparcie, wiele roślin mają twardy owoce i nenapřímí jest obsługiwany
  • Nawadniano wodą ogrzaną do szklarni
  • Stopniowo zbierać owoce, ogórki, papryka, pomidory, melony, bakłażany
 

Jak rozplanować lokalizację warzyw w szklarniach

Ogórki i papryka wymaga wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić się pod nimi do przodu i zasadzić więcej warzyw. Odwrotnie pomidory mają być umieszczone jak najbliżej wejścia mieć wystarczająco dużo powietrza. Jesteś pod nimi zasadzić bazylię, niskie warzywa, takie jak marchew baby, cebula, rzodkiewki, itp
 
Konieczne jest opracowanie korytarz garderoby, który chroni rośliny przed bezpośrednim wnikaniem zimnego powietrza.
 
Prawidłowo umieszczony w ciągu warzyw szklarniowych przeprowadzi wysoką jakość i duże owoce. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu do sadzenia nasion. Rośliny i roślin wymagających předpěstovat w małych doniczkach, a następnie przebijają wstępnie rośliny uprawne w ziemię.