MagazínOptymalne miejsce dla basenu

Jeśli rozważasz nabycie basen. Jest to bardzo ważne, jaki rodzaj basenu chcesz wziąć mniej ważne to gdzie chcesz umieścić na basen.

24 kwietnia 2017
 
Jeśli rozważasz nabycie basen. Jest to bardzo ważne, jaki rodzaj basenu chcesz wziąć mniej ważne to gdzie chcesz umieścić na basen.
 

 

Basen lokalizacja

Basen naziemny o mniejszych wymiarach nie jest głównym problemem. Jeśli będzie to ustalić i po pewnym czasie okazuje się, że nasza strona nie jest odpowiednia, możemy połączyć drenażu po sezonie i na początku nowego sezonu, umieszczając ją w lepszym miejscu. Z basenem polozapuštěným i zapuštěným jest to trudne. Należy bardzo uważnie o tym, gdzie można umieścić go, ze względu na zmiany w jego relokacji są bardzo drogie.
 

Porady dla wyborze miejsca basen

Basen powinien opierać się na miejscu, w którym długo, jak to możliwe w ciągu dnia świeci słońce. Dzięki słońcu, woda ogrzeje się w sposób ciągły. I gdy tylko basen nie użyje, może być pokryta żagla słonecznego, a słońce może wykonywać pracę za darmo dla pompy ciepła. W większości przypadków spotyka się od zachodu basen, ale oczywiście zależy to również od okolicznych budynków, które mogą tarcza z basenu.
 

Odpowiednim miejscem na relaks

Słoneczne miejsce na mały basen w sprzeczności z dzisiejszym trendem do schronienia przed szkodliwym działaniem promieni UV. Podczas korzystania z basenu, nigdy nie stanie się błyszczeć, ale to miejsce do wypoczynku, powinniśmy być w pobliżu basenu więc powinniśmy zapamiętać jego cieniowanie. Może za pomocą parasola.
 

Wskazane jest, aby zawietrznej

Powinniśmy zbudować basen na miejscu, które jest chronione przed wiatrem. Być może znaleźć miejsce, gdzie basen jest całkowicie chroniony, ale przynajmniej wietrznie lokalizacja nadaje się również do wszelkich zanieczyszczeń, które mogłyby wiatr basen symulują.
 

Inne wskazówki:

Basen powinien być ustawiony tak, aby nie było zbyt daleko od domu lub mebli, gdzie bezpiecznie zobaczyć frolicking dzieci. Nad basenem nie powinno prowadzić okablowania i zaletą jest to, jeśli nie są wokół drzew na basen. Jednak pożądane jest, aby znaleźć miejsce, które zapewni prywatność od sąsiadów lub przechodniów.