Magazínomy prefabrykowane proste rozwiązanie problemów mieszkaniowych

Kiedy mówisz prefabrykowany lub prefabrykowany dom, wiele wprowadzenia rozwiązań mieszkaniowych awaryjne, ale prefabrykowane domy oferują więcej niż tylko dach nad głową. domy prefabrykowane są tak niesamowite, że jest w nich radość życia.

May 16, 2017
 
Kiedy mówisz prefabrykowany lub prefabrykowany dom, wiele wprowadzenia rozwiązań mieszkaniowych awaryjne, ale prefabrykowane domy oferują więcej niż tylko dach nad głową. domy prefabrykowane są tak niesamowite, że jest w nich radość życia.
 

 

Szybkie rozwiązania w rozsądnej cenie

Prefabrykowany dom jest bardzo szybkie i proste rozwiązanie dla tych, którzy zdecydowali się kupić nowy dom. Wystarczy wybrać odpowiednią stronę i wpisz zmontowany dom, który chcielibyśmy. Nie ma potrzeby, aby uporać się z projektu lub budowy domu. Poszczególne części zmontowanego domu odbywa się w fabryce i są montowane bezpośrednio na naszej posesji.
 

Jest możliwe, aby zbudować dom pod klucz w każdej chwili?

Szkieletowe domy mogą być budowane w każdym sezonie. Jeśli jesteś w pośpiechu, aby zbudować dom prefabrykowany dom jest dobrym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę, że dom jest zainstalowana tak zwana sucha droga, nie zagrażają jego budowę lub zimą. Prefabrykowany dom może być, w zależności od złożoności, zakres od dwóch do czterech miesięcy.
 

Budowa systemu prefabrykowanych domów

domy prefabrykowane są zbudowane łykami. Jest to uniwersalny system, który jest rozwiązaniem do budowy ścian, stropów, dachów o różnych typach budynków. Montowane łykami części są wykorzystywane nie tylko do budowy domów, ale także budynki przemysłowe i mieszaną. SIPS mogą być rozwiązane przez rozszerzenie budynkach murowanych.
 

SIP element projektu

Samonośnych płyt warstwowych SIP zawierają dwie płyty OSB. Nimi jest to wypełniacz izolacyjny z polistyrenu samozhášlivého EPS. Płyty są połączone za pomocą żywicy 100% bez formaldehydu. Panele SIP są bardzo przyjazne dla środowiska, a ich największą zaletą jest niska waga i bardzo wysokiej wytrzymałości.
 

Korzyści z łykami paneli

Płyty warstwowe są badane na różne katastrof naturalnych, a badania wykazały, że panele SIP z domy prefabrykowane panele są bardzo odporne na uderzenia i odporne na wilgoć. Jeśli zostaną one dotknięte przez powódź jest wystarczająca do poziomu, gdzie woda została zastąpiona płyt gipsowo-kartonowych i problem został rozwiązany. Panele również spełniać wszystkie normy przeciwpożarowe.