MagazínOkrycia dla domu i ogrodu

Czy przeszkadza promieni słonecznych? Dzięki markiza nie. markizy oferta jest bogata. Jeśli chcesz spędzić czas na tarasie lub w ogrodzie, markizy może pomóc.

Czy przeszkadza promieni słonecznych? Dzięki markiza nie. markizy oferta jest bogata. Jeśli chcesz spędzić czas na tarasie lub w ogrodzie, markizy może pomóc.
 

 

Markizy na zewnątr

Markizy mogą być instalowane na balkonie, tarasie iw ogrodzie. Poza zapewniają przyjemny cień i pomieszczeniach zbyt przyjazny klimat, zwłaszcza w gorące letnie dni. Pomagają regulować ilość światła słonecznego docierającego do elewacji. Pokrowce można schować w zależności od potrzeb, tak aby nie przeszkadzać, jeśli to konieczne, w związku z otoczeniem.
 
 

Pokrowce są podzielone w zależności od typu konstrukcji:

  • otwarte
  • kaseta
  • pół-kaseta
  • wysuwny
  • składany
 
Otwarte markizy - nie zostały objęte strukturę lub substancji. W stanie wycofanym potrzeba, aby chronić je przed zabrudzeniem i zawilgocenia. Można kupić otwartą markizę z profilu nośnego ze stali bez. Markiza bez profilu nośnego są najtańszym rozwiązaniem. W porównaniu Marquis profil nośny są znacznie mniejsze.
 
Profil Markizy nośnik są sztywniejsze i mają lepszą stabilność. Na profilu nośnego są zamocowane ramiona aluminiowe, mechanizm zwijania i wspornik kotwicy. Te markizy mogą być montowane na ścianie i suficie nadają się także do tarasów.
 
Kaseta markizy - luksusowe typu markiz. Mają doskonałe rozwiązanie projektowe. Konstrukcja bazowa składa się z autonomicznym kasety, do której wszystkie elementy są umieszczone markizy. Po włożeniu do kasety materiał jest chroniony, ale także uzbroić markizy. Kasety są wykonane z aluminium.
 
Semi-Markiza kasetowa - łączy w sobie cechy i klasyczne markizy kasetowe. Rama wykonana jest z profilu stalowego, który jest zamontowany wspornik i ramiona zakotwiczenia. Podczas wyciągania markizy kasety są chronione tylko przez uzwojenia wału z substancją. Semi-Markiza kasetowa jest tani i ma lekką konstrukcję. Markiza ma bardzo elegancki wygląd.