MagazínNowoczesny salon w domu modułowego 27 kwietnia 2017 Kto nie chciałby żyć nowoczesny, ładny, czysty

Kto nie chciałby żyć nowoczesny, ładny, czysty ekologicznie i ekonomicznie w tym samym czasie. Dzisiejsze możliwości są tak zróżnicowane, że nawet jakości obudowa nie musi być to kwestia wielu milionów, ale przede wszystkim dobrym wyborem.

27 kwietnia 2017
 
Kto nie chciałby żyć nowoczesny, ładny, czysty ekologicznie i ekonomicznie w tym samym czasie. Dzisiejsze możliwości są tak zróżnicowane, że nawet jakości obudowa nie musi być to kwestia wielu milionów, ale przede wszystkim dobrym wyborem.
 

 

Idealne rozwiązanie do współczesnego życia

Życie w nowoczesnej formie to modułowy dom. Jest to sprytnie pomyślany poszczególne moduły, które mogą być ze sobą połączone. Ale nawet to nie jest konieczne. Modułowa dom jest starannie zorganizowana przestrzeń, która może być w pełni włączone do kategorii mieszkań dla wymagających bardzo konkurencyjną cenę. Poszczególne moduły domu, chociaż małe, ale ich wzajemna wzajemne ich obudowy jako niezbędnego powiększyć lub pomniejszyć.
 

Obudowa darmo

Termin ten nie jest żywą bez partnera lub dzieci. Jest to sposób na życie, w którym dom jest energią samowystarczalny. Jest to wielka zaleta, że ​​domy modułowe są przystosowane do swobodnego stylu życia. To może być dalej, ile potrzeba, aby wyposażyć panele słoneczne, elektrownie fotowoltaiczne, a także oczyszczalni ścieków, ale może być również podłączony do istniejących mediów.
 

Budowa domów modułowych

Modułowa budowa wymaga dla swojej lokalizacji do budowy płytę bazową. System budynek KLIK-UP wyróżnia się prostotą montażu. Wszystkie elementy nadają się do recyklingu i zdrowe. System budynek KLIK-UP oparty jest na klasycznej konstrukcji słupowej, która pozwala budować zarówno posty i izolację. Są one połączone za pomocą specjalnych zamków kleju poliuretanowego.
 

System KLIK-UP

Statyka modułowy dom KLIK-UP spełnia obowiązujące normy w kraju. System wyróżnia się prostotą i łatwy dostęp standard dla domów pasywnych. System CLICK U-UP są zminimalizowane mostków termicznych i szczelności łatwo dostępne w całym budynku. Dodatkowo system pozwala na ukrytych kabli i rur w ścianach.
 

Porada:

System modułowy obudowy jest obudowa dla wymagających użytkowników i ich innowacyjne rozwiązania budynek jest szybki i wysokiej jakości rozwiązania do sytuacji mieszkaniowej w przyjemnym otoczeniu. Zaletą jest to, że modułowej obudowie, gdy zużyte, może to być budynek całkowicie bezpieczny dla środowiska recykling.