MagazínNiech ogród

W miesiącu maju i kwitnące ogrody idealnie nadają się razem. Maj jest uważany przez wielu, najpiękniejszy miesiąc w roku. Jej piękno jest jednak równoważone przez naszego podwójnego zaangażowania pracy w pielęgnacji ogrodu.

May 11, 2017
 
W miesiącu maju i kwitnące ogrody idealnie nadają się razem. Maj jest uważany przez wielu, najpiękniejszy miesiąc w roku. Jej piękno jest jednak równoważone przez naszego podwójnego zaangażowania pracy w pielęgnacji ogrodu. Fakt, że w zarodku wiosennej zgłaszane życie nie tylko liści ozdobnych, ale także wiele gatunków chwastów odpornych jest oczywista. Oraz fakt, że nie mieliśmy czasu, aby wykorzenić wcześnie z pierwszymi promieniami wiosny możemy znacznie rykoszetem w maju. Chwasty rosną jak szalone i musimy interweniować, aby nie kontrolować cały nasz ogród.
 
Po mężczyźni lodu (od 12 do 14 maja) powinny być sadzone na już ogrodów i delikatnych roślin. Dotyczy to w szczególności bulwiaste (tulipany, żonkile, szafran, dalie, etc.). Ponadto, pelargonie, lilii i surfinii. Nie zapominajmy również wyposażone łóżka warzyw pomidory, papryki, ogórki, dynie, cukinie i selera. Teraz w maju, właściwe jest rozmnażanie bylin, pudełka do sadzenia i garnki, które zdobią pergole, altanki, ale okna domów. Na Pergoli możemy przywłaszczyć winorośli stworzyć kwiat ściany.
 
Gorących letnich miesięcy zbliża się wielkimi krokami i posadzone rośliny i drzewa powinny być chronione przed wysychaniem odpowiednie nawadnianie. Rośliny w ten sposób stale podlewania i, jeśli to konieczne přihnojujeme. Również ważna jest ochrona przed szkodnikami, że wraz ze wzrostem temperatury bardzo udanych. Jeśli masz ogród fontanna wody lub staw należy oczyścić i pozbyć się tych niechcianych glonów.
 
Wraz ze wzrostem ciepła będzie następnie skupić się na podlewanie i koszenie trawy lub cięcia. Mając to pomaga nam kosiarkę. nawadnianie trawnika jest niezbędne dla jego dobrej kondycji. Nie należy podlewać codziennie. Ideałem jest, że nawadniać trzeci dzień, z uwzględnieniem lokalnych warunków klimatycznych. Pamiętaj, że nie tylko słońce, ale także bardzo silny wiatr wysusza powierzchni trawnika. Jeśli możemy użyć wody deszczowej do nawadniania jest to bardzo wygodny system automatycznego nawadniania.
 
Versus koszenie trawy koszenie. Kosiarki wiele rodzajów. Gdy nabycie dobrze jest myśleć nie tylko jazdy, ale również od tego, jak wiele z kosiarki using'll leczyć. Na małych powierzchniach wystarczy kosiarka Cylinder że nie kosić trawnika, ale faktycznie tnie. Jest to bardzo przyjazny i ekonomiczny sposób, aby utrzymać swój trawnik. Jednak duże obszary mogą prawdopodobnie zajmie więcej frez obrotowy. zasilany benzyna, elektryczny lub akumulator. Kosiarki te są następnie dodatkowo wyposażyć większość karetkę, która ułatwia manipulowanie kosiarki.