MagazínNapełniania wody do góry basen

Woda napełniania basenu może wydawać się dość proste, ale jeśli sobie wyobrazić, ile metrów sześciennych wody zmieści się średnio ogrodowy basen, konieczne jest, aby zastanowić się nad tym problemem.

20 kwietnia 2017

Woda napełniania basenu może wydawać się dość proste, ale jeśli sobie wyobrazić, ile metrów sześciennych wody zmieści się średnio ogrodowy basen, konieczne jest, aby zastanowić się nad tym problemem.

Jest to prawdopodobnie najczęściej stosowaną metodą. Co więcej, jest prawdopodobne, że uruchomienie lato, sezon pływacki zaplanować wielu użytkowników równo i wypełniające większość baseny dla menedżerów wodnych jest ciężarem. Wstrząs, zwiększając zużycie wody pitnej może doprowadzić do wzrostu stężenia elementami zwykle znajdujących się w wodzie. Może to prowadzić do spadku ciśnienia w sieci wodociągowej. Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę, że użytkownik płaci jedynie za koszt wody (z wody), a także ścieków, zgodnie z taryfą.

Wspomaga napełnianie basenu

Aby uniknąć problemów, które mogą wystąpić podczas napełniania basenów. Oferują one spółka wody nazywa. baseny Assisted sycące. Zaletą jest to, że basen może wypełnić szybciej niż sieci wodociągowej. Wydawałoby się, że wspomaga napełnianie basen jest korzystne również dlatego, że klient płaci tylko cenę wody ale konieczne jest, aby zrównoważyć koszty transportu i kanalizacji. I nagle klient płaci prawie 100% wyższa niż cena podczas napełniania instalacji wodnej.

Inne źródła wody

Jeśli mamy własną studnię, możemy wykorzystać nasze zasoby własne. Możemy dostać się, ale biorąc pod uwagę lokalizację, całkiem dobrej jakości wody. Jednak również woda jest bardzo trudne i musi być następnie modyfikowane chemicznie. W tym przypadku zatem nieuniknione obciążenie finansowe.

Jakość wody wypełnione

Mimo, że wypełnione kryształ basen, czysta woda, to jest konieczne filtracji basen oraz chemicznie zmodyfikowany. Dlatego musimy najpierw zmierzyć i wyregulować pH wody i nadal śledzić system dezynfekcji basenu. A następnie dostosować wody za pomocą chloru, soli lub UV i NBSP;.