MagazínNadszedł czas, aby przygotować dom na nowy sezon

Wypoczęty szklarni w zimie, albo zrobić to w jesiennej zasiane warzyw korzeniowych i pora? Wyeksportowaniu brud jesień i oczyścić dom prawidłowo? Zbliża się sezon i trzeba mieć cieplarnianych w sklepie.

Wypoczęty szklarni w zimie, albo zrobić to w jesiennej zasiane warzyw korzeniowych i pora? Wyeksportowaniu brud jesień i oczyścić dom prawidłowo? Zbliża się sezon i trzeba mieć cieplarnianych w sklepie.


Jak przygotować się do nowego sezonu Hothouse

Wyleczenia lub eksportuje glebę

Aby Twój dom płodne miejsce, konieczne jest wyeksportowanie gleby do głębokości 30 cm. Co pięć lat, będzie śmigać gleby na większej głębokości. W przypadku, gdy stosuje się azot wapno i środki dezynfekujące dym, nie trzeba glebę wyeksportować. Oba zostały zastosowane po czyszczeniu szklarni.
 

Czystość przede wszystkim

Twój dom powinien być idealnie czysty. Mycie jest konieczne, aby zwiększyć dostęp światła słonecznego do szklarni i pomocy dezynfekcji przed szkodnikami i chorobami. Do wody, będziesz mycia cieplarnianych, dodać potasu lub Savo. Szklarnie należy myć tylko wodą z mydłem. Szklarnia prawidłowo myć myjki ciśnieniowej lub użyj pędzla i starannie oczyścić małych szczelin.
 

Dezynfekcja bomby dymne i azotu z limonki

Usunięty szklarnię, można użyć bomby dymne zdezynfekować. Jest on umieszczony w szklarni w zamykanym słoiki. Szklarnia dostaje toksyczne opary, które niszczą wszystkie owady. Szklarnia ciasno i zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta.
 
Nowo navežení gleby, stosuje się azot z limonki. Posypać bruzdy po nim, opłacane przez gliny. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami, które można znaleźć na opakowaniu. Wlać glebę prawidłowo i obejmować co najmniej trzy tygodnie folię. Następnie można siać pierwsze warzywa.

 

Jak jeździć w glebie?

Transportowane gleby należy go uzupełnić. Poczekaj, aż dojdziesz Pierwsze poważne mrozy, które eliminują szkodników, a następnie w szklarni navezte liści i traw, które ukrył w upadku. Umieścić go na nowej warstwie gliny, które mieszają się z kompostem.